Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Sayfaları - 05 Amasya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Sayfaları

Arkadaş bulmak arkadaşlık edinmek isteyen herkes artık arkadaş arama sayfaları içinde bulunuyor. Bu günümüzde o kadar yaygınlaştı ki artık herkes arkadaş edinmek sevgili edinmek sohbet etmek için arkadaşlık sitelerinde bulunmaktadır.

İnsanlar dünyanın dört bir tarafından istediği kişilere erişmek ve konuşmak sohbet etmek için artık arkadaş arama sayfaları ile ilgileniyor. Her 10 insan dan biri veya daha fazlası bu arkadaşlık sitelerinde takılıyor ve arkadaş edinmeye çalışıyor.Ve kimisi kendine göre aradığı kriterlerde arkadaş bulur iken kimisi de bu sitelerin bir fayda sağlamadığını düşünüyor. Tabi herkesin kendi görüşü ve bu sitelere bakış açısı farklı olabilir. Ama dul olsun bekar olsun yada hayatında bazı şeyler yaşamış insanlar olsun hayatındaki bazı dönemlerinde bir şeyler yaşamış ve başından bir şeyler geçmiş insanlar burada takılarak yada kendine uygun arkadaş arayarak kendilerini daha iyi hissetmekte. Kimisi de bazen sadece hayatında heyecan aramak istedikleri için yada hayatlarında bir değişiklik olsun diye buralarda arkadaş edinmeye çalışıyor yada arkadaşlık sitelerine bakıyor. Ancak bu gibi arkadaşlık sitelerinde ne kadar vakit geçirirseniz geçirin veya bana göre de insanların sosyalleşmesi için faydalı olsa da bazı durumlar var ki bunlara dikkat etmek gerekir bence.

Herkesin bildiği gibi bazen sahte hesaplar gerçek olmayan kişilerin sizden bir miktar ücret isteyerek konuşması gibi ama sonuç sadece maddi olarak sizin kaybınız olur ve ne konuşma olur ne de tanışma olur sadece siz kayıp edersiniz yada daha bir sürü örnek verebilirim. Bunlara dikkat etmekte bence fayda var. Arkadaş arama sayfaları içinde bulunmuş biri olarak sizde aşkı aramak kendinize uygun bir hayat arkadaşı bulmak tanışmak ömrünüzü geçirecek dürüst bir insan aramak için bu gibi arkadaşlık sitelerinde kendinize kişiliğinize hayata bakış açınıza sahip birisini bulabilirsiniz.Arkadaş Arama Sayfaları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Ekim 2023 17 Ekim 2023 — 03:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Afyonkarahısar antalya cıvarında 50 60yaş üstü bayan arkadaş arıyorum.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar