Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanı - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanı

Merhabalar ben Balıkesir’den katılıyorum aranıza. Arkadaş ilanı açmak istedim evlenmek amacı ile burada bulunuyorum. Kendime uygun bir eş arıyorum.

İlk başta kendimi tanıtayım. Çalışıyorum devlet memuruyum iş güç koşuşturma içinde yeni insanlarla tanışmaya fırsat bulamıyorum. Bu nedenle arkadaş ilanına bakmak ve evlenebileceğim insanı bulmak istiyorum. Ailemle yaşıyorum. Yaşım 28, gezmeyi, eğlenmeyi severim. Ama bunları ailemle yapmak daha çok hoşuma gider. Yani ailemle gezmesini eğlenmesini seven bir bayanım. Boş vakitlerimde kitap okumayı, evde vakit geçirmeyi de severim. Evleneceğim erkekte aradığım kriter düzenli bir işi olsun, ailesine bakabilmeli,ailesine düşkün bir insan olmasını isterim. Ben bir şey söylemeden beni anlayabilecek derdimi, sıkıntımı, sevincimi benimle birlikte paylaşacak hayat arkadaşı arıyorum. Bir ömür boyu beni sevecek aynı zamanda bende onu sevecem aşkı bana yaşatabilcek bay arıyorum.Sevimli ve bakımlı bir bayanım. Karşımdakinin de öyle olmasını dürüst ve güvenilir, sadık olmasını isterim.

Arkadaş ilanıma cevap verecek erkeklerin dürüst olması önemli. Başka amaçlar için uğraşmayın cevap vermem. Amacım hayatımın aşkını bulup evlenmek. Mesajlarınızı bekliyorum.Arkadaş İlanı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Temmuz 2023 15 Temmuz 2023 — 13:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar