Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bulgaristan Arkadaşlık İlanları - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bulgaristan Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Bulgaristan da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım.Bekar ve çalışmak için de Bulgaristana gelmiştim. Buraya geleli yaklaşık olarak 5 yıl oldu. Yaşım 33 bekar bir bayanım. Bulgaristan arkadaşlık ilanları arama sebebim ise kendimi yalnız hissettiğim den dolayı bu şekilde bir arama yaptım nette.

Ancak sizin de tahmin edebileceğiniz gibi bir sürü arkadaşlık siteleri var. VE bazıları işin sadece eğlencesi de olduğu için bana göre olmadığını düşündüm. Ve bu nedenden dolayı da bu bulduğum arkadaşlık sitesine Bulgaristan arkadaşlık ilanları ilanını açmak istedim. Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Aslen Aydın lıyım ama dediğim gibi 5 yıl önce Bulgaristana gelmeye karar verdim. Ve buraya yerleştim. Kendime göre bir hayat kurmaya kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalışıyorum. Ailem Aydın da yaşıyor. Ben de burada yaşıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan, sıcak kanlı, çalışan bir bayanım.Biraz hayatımı anlattığıma göre neden bu ilanı açmaya karar verdiğimi ve ne aradığımı da belirtmek isterim. Dediğim gibi daha önce evlilik yapmadım. bekarım çünkü karşıma doğru kişi çıktığını düşünmedim. Benim için evlilik demek o kadar basit bir şey değil. Ve evleneceğim kişi ile mutlu olmak sonsuza kadar yanım da olacak her durum da beni destekleyecek ve derler ya iyi ve kötü günde zor da ve kolay da da yanımda olacak birisini aradım. O yüzden bulamadım.Bu nedenden dolayı da evlilik düşünmedim. Ancak şimdi evlilik düşünüyorum. Çünkü yalnız olmak yalnızlık dan çok bunaldım.Tek başına mücadele etmekten bir ailenin evinin olmaması gerçekten kötü bir şey.

Bu nedenden dolayı da Bulgaristan arkadaşlık ilanları bakıyordum. Ancak ben kendi memleketimin insanı ile evlilik düşündüğümden dolayı bu şekilde bir ilan açmak istedim. Beni anlayacak dinleyecek her zaman yanımda olacak ev aile kurmak isteyen dürüst, saygılı, kibar nazik bir bey arıyorum. Yaşı 33-40 arası olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok. Ve evlendikten sonra da çalışmayı düşünüyorum. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olursa bir sorun olmaz benim için. Yeter ki dürüst olsun ona güvenebileyim benim gibi evine ailesine düşkün bir bey olmasını isterim. Evlendikten sonra Bulgaristan da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü buraya alıştım ve işim her şeyim burada ancak bunu konuşup da anlaşabiliriz. Benim için sorun olmaz. İlgilenen beylerin ciddi düşünen evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Bulgaristan Arkadaşlık İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Ağustos 2023 2 Ağustos 2023 — 05:26
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba bende evlilik konusunda ciddiyim . Aslen Ankara Türkiye liyim şuan kıbrıs ta yaşıyorum ve işim evim herşeyim burada benimle burada yaşamak istermisin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar