Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanı Yaz Yağmuru - 10 Balıkesir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanı Yaz Yağmuru

Kim istemez ki unutamayacağı hep aklında kalacağı bir evlilik teklifi almak benim hayalimde ki de yaz yağmuru altında bana evlilik teklifi edilmesi tabi bu bir hayal benim için ama hayallerimiz bizi ayakta tutan hayata bağlayan duygulardır. Bunun için de evlilik ilanı yaz yağmuru altında ilan yapılması gerçekten çok güzel olur.

Ben bu ilanı açma nedenim evlilik düşünen bir bayanım. Aslında bir çok siteye baktım ancak pek ilgimi çekmedi ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açabileceğimi düşündüm. Ve bu ilanı da hayalimi yazarak açmak istedim. En azından bir yerde paylaşmış olmak güzel hissettirir diye düşündüm ve bunun için de evlilik ilanı yaz yağmuru altında teklif almak bütün duygularını söylemek gerçekten çok güzel bir duygu olur diye düşünüyorum. Ben bekar hiç evlenmemiş bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine bağlı bir bayanım. Evlilik düşünen bir bayanım. Yaşım 29 bekarım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ciddi düşünen bir bayanım. Hayatım da uzun ilişkilerim oldu ancak ciddi düşünebileceğim veya evlilik düşünebileceğim kimse olmadı.

Ben de bunun için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak evlilik ilanı yaz yağmuru ilanını açarak evlilik düşünen ciddi düşünen hayatında yalnızlık çeken ve bir aile kurmak isteyen bir bey arıyorum. Dürüst, saygılı, kibar ve nazik olmasını isterim. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İstediği yerde yaşayabilirim. İlgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.



Evlilik İlanı Yaz Yağmuru - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Eylül 2023 15 Eylül 2023 — 04:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar