Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Rusyadan Evlenmek İstiyorum - 00 Rusya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Rusyadan Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben Rusya da yaşayan bekar bir beyim. Aslında bu ilanı açar iken çok düşündüm. Ancak artık açmaya karar verdim.Zaten uzun bir süredir bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ve artık benim de kendime ait bir ilanım olsun diye düşünerek bu Rusyadan evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim.

Ben Rusya da yaşayan bekar bir beyim.Türkiye ye de gidiş geliş yapıyorum. Ancak genellikle burada yaşıyorum. Ve bunun için de bu şekilde bir ilan açmak çok mantıklı geldiğinden dolayı Rusyadan evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim. Buraya bazı sebeplerden ötürü gelmiştim ve yerleşim kendime bir düzen kurduktan sonra burada yaşamaya başladım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. 38 yaşında bekar bir beyim. Dürüst saygılı bakımlı kendine özenen maddi konuda bir sıkıntısı olmayan Türkiye ye de gidip geliyorum. Arada sıra da tatil amaçlı orada da vakit geçiriyorum. Ama genellikle Rusya da bir hayatım var ve orada yaşıyorum. Daha önce evlilik yapmadım çünkü doğru kişiyi bulamadım hem de pek fırsatım olmadı aramaya iş hayat koşuşturmacası derken evlilik benim için ikinci planda kaldı. Ama artık ben de evlenmek kendi yuvamı kendi ailemi kurmak istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim gibi evlilik düşünen bu konuda ciddi olan evlenmeyi düşünen daha önce evlilik yapmış ve ya bekar olan bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı Rusya da yaşamayı kabul edecek bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 30-38 arası olabilir. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evime aileme düşkün bir beyimdir. Kötü bir alışkanlığım yoktur. İlgilenen ciddi düşünen Rusyadan evlenmek istiyorum ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Rusyadan Evlenmek İstiyorum - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Ekim 2023 2 Ekim 2023 — 07:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Sizi tanımak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar