Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlan Sitesi temelinde bir arkadaşlık sitesidir ancak üyelik gerektirmemesi ya da ilanlar ve profiller gibi site işlevlerinin ziyaretçilere açık olması ile diğer arkadaşlık sitelerinden farklıdır. Üyelik gerektirmemesi nedeni ile kolayca ve hızlı bir şekilde etkileşime girerek site özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Minimum Kullanıcı Verisi

İlanlarınızı ve ilan yorumlarınızı ekleyebilmeniz için sizden yanlızca e-posta adresi isteniz ve bu adrese herhangi bir reklam güncelleme vs bülten gönderimi yapılmaz. Bu bilgiyi ilan profilinizi ya da yorumunuzu kaldırmak istediğinizde teyit bilgisi olarak eklemekte kullanabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir kanuni işlem halinde kullanılabilmesi için işlem gerçekleştirdiğiniz ip kayıtlarınız sistemde saklı tutulacaktır. Bu iki bilgi herhangi bir yasal işlem olmaması halinde kimse ile paylaşılmaz.

Site Kurallarını Dikkatlice Okuyunuz

“Yorumum ya da ilan profilim denen yayınlanmadı?” gibi sorunları yaşamadan önce site kurallarını dikkatlice okuyunuz ve sürekli bu kurallar sayfasının güncelleneceğini unutmayınız. Arada sırada site kuralları sayfasını incelemek sizi zaman kaybetmekten kurtaracaktır.

Sitemizde yer alan ilan profilleri ve yorumları tüm ziyaretçilere açık olduğundan yapmış olduğunuz yorumlar ya da yeni eklediğiniz ilan profilleriniz için bu kurallar mutlaka uygulanır. Şikayetlere sebebiyet veren ilan profilleri ya da yorumlar kapatılır.

%100 Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

Arkadaş İlan Sitesi kar amacı gütmez, üyelik seviyeleri vb ücretli seviyelikleri yoktur, ilan ya da yorumlarınız için ücret talep edilmez. İlan ya da yorumlarınızda kullandığınız mail adresleri iletişim için asla site yönetimi tarafından kullanılmaz ancak iptal ve düzenleme işlemlerinde teyit amaçlı kullanılır.