Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Londra Arkadaşlık İlanları - 26 Eskişehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Londra Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Londra dan aranıza katılıyorum. Aslında uzun zamandır Londra arkadaşlık ilanları bakıyordum. Ancak pek kendime ait bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı da bu siteyi bulunca yada sayfayı bulunca buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim.

Ben Londra da yaşıyorum. Yalnız yaşayan bir bayanım. Yaşım 30 bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Londra ya geleli buraya yerleşeli de yaklaşık 1 sene olmak üzere. Aslında buraya yabancı dil eğitimi almak için geldim. Ama haliyle baya bir zorluk yaşadım. Bambaşka bir ülke bambaşka bir insanların arasında kimseyi tanımamak derdini sorununu anlatamamak oldukça zor aslında ama geldim ve buna rağmen yerleştim buraya. Ancak bu yalnızlık çekmemek değil. Ve etrafımda kimse olmaması nedeniyle yalnızlık çekiyorum. İnsan birisiyle sohbet etmeye konuşmaya ihtiyaç duyuyor ve bende bu durumda burada kimseyle konuşacak bir arkadaşım olmadı henüz. Bu yüzden de Londra arkadaşlık ilanları bakmak istedim. Ve burada kendime arkadaş sohbet edebileceğim konuşabileceğim dertleşe bileceğim bir arkadaş bulmak istediğim için buraya ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Dürüst, bekar, saygılı, samimi, sıcak kanlı, arkadaş canlısı bir bayanım. Bakımlı ve aynı zamanda kendine özenen bir bayanım. Ailem Eskişehir de yaşıyor. Tabi yalnızlığıma bir de aile özlemi aileden uzak kalmak eklenince insan daha çok kendini yalnız hissediyor. Bunun için de kendime arkadaş bulabileceğim bir arkadaşlık sitesi arıyordum.

Benim gibi Londra da yaşayan veya burada yaşamamı sorun etmeyecek telefondan yada buradan konuşmak sohbet etmek isteyen veya Londra arkadaşlık ilanları bakan ve Londra da kendisine arkadaş bulmak isteyen bir arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi olması benim için önemlidir. Maddi yönden bir beklentim yok. Sadece konuşmak arkadaş edinmek sohbet etmek isteyen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.Londra Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mayıs 2024 17 Mayıs 2024 — 05:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar