Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık İlanları Ankara - 06 Ankara, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık İlanları Ankara

Merhabalar ben Ankara da yaşayan daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış olan bekar bir bayanım. Yalnız yaşamaktayım. Önceki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Bu arkadaşlık sitesini bulma sebebim yada buraya arkadaşlık ilanları Ankara ilanını açma sebebim ise kendime uygun bir arkadaş bulmak ve onunla tanışmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünden duran bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, çalışkan bakımlı bir bayanım. Boş vakitlerimde evimde vakit geçirmeyi daha çok severim. Pek sosyal bir bayan değilim. Haliyle ne kadar büyük şehirde yaşıyor olsam bile dul olmak gerçekten zor. Bu nedenden dolayı pek sosyal bir bayan değilim aksine içine kapanık genellikle işten arta kalan zamanlarında evinde vakit geçirmesini seven bir bayanım. Benim istediğim yada arkadaşlık ilanları Ankara diye ilan açma sebebim ise kendime uygun tanışa bileceğim mantıken ve kalbimin uyum sağlayabileceği bir bey bulmak ve arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru da ciddi düşünebileceğim bir bey olmasını istiyorum.Bunun için en azından ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan bir beyin yazması beni de mutlu eder. Çünkü böyle bir beyle tanışmak isterim. Maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Evine ailesine düşkün ve tekrar bir yuva kurmak isteyen bir bayanım. Etrafıma baktıkça ailesi ile gezen mutlu olan insanları gördükçe benim de bu şekilde bir ailem olsun istiyorum. Önceki evliliğimde bunu yakalayamadım olmadı umarım tekrar evleneceğim insanı bulunca bunu yapabilirim.

Benim bir beyde istediğim özellikler yaşı öncelikle 34-40 arası olan daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir Maddi yönden bir beklentim yok. Sadece düzenli bir işi ve geliri olması benim için yeterlidir. Oda şimdiki hayat koşullarında geçinmek için gerekli diye düşünüyorum. İstediği yerde yaşayabilirim. Evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olmasını istemem. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst, saygılı, samimi, kibar nazik ve anlayışlı bir bey olmasını ve aklında evlilik düşüncesi olan bir bey olmasını isterim. İlgilenen beylerin arkadaşlık ilanları Ankara ilanıma cevaplarını bekliyorum.Arkadaşlık İlanları Ankara - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Mayıs 2024 27 Mayıs 2024 — 02:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Öncelikle merhaba ben daha önce bir evlik yapmış 3 cocugu olan biriyim ankarada yaşıyorum dilerseniz sizi tanımak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar