Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kahramanmaraş Arkadaş Sitesi - 46 Kahramanmaraş, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kahramanmaraş Arkadaş Sitesi

İyi günler ben Kahramanmaraş ta yalnız yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var. Onlarla birlikte yaşıyorum çocuklarıma bakıyor ilgileniyorum. Daha önce Kahramanmaraş arkadaş sitesi baktım ancak bana kendime uygun olan bir arkadaşlık sitesi bulamadım.

Daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ilan açarak kendi adıma bende bir ilan oluşturmak ve burada kendimi tanıtarak ve ne aradığımı ne istediğimi belirterek kendime arkadaş bulmak istedim. Aslında amacım herkesin tahmin edeceği gibi mutlu huzurlu sevgi ve saygının olduğu bir aile kurmak ve yuva kurmak. Yaşım 39 yalnız çocuklarımla birlikte yaşayan bir bayanım. Çalışıyorum hem çocuklarıma hem kendime bakıyorum kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Şunu da belirtmek isterim maddi amaçlar için burada değilim. Amacım ciddi düşünen birisiyle tanışmak ve uyum sağlayabildikten sonra birbirimizi anladıktan sonra evleneceğim bir bey arıyorum. Bu yüzden başka amaçlar için yazanlara cevap vermem kesinlikle. Dul bir bayan olarak iki çocuk yetiştirmek gerçekten zor ancak ben bunu başardım. Ve çok şükür ki kendimi de çocuklarımı da kimseye muhtaç etmedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Olgun ve yeri geldiğinde insanlara karşı sert bir tavır içine girebiliyorum. Pek bir sosyal hayatım yok. Boş vakitlerimde evimde çocuklarımla birlikte veya onları mutlu etmeye çalışarak günümü geçiriyorum. Evleneceğim beyi bulmak ve biraz da bunun için bu Kahramanmaraş arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak pek bana göre benim istediğim tarzda bir arkadaşlık sitesi yoktu. Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da kaçırmak istemedim ve benim de bir ilanım olsun diye düşündüm.

Evine düşkün ailesine düşkün bir bayanım. Bir beyde aradığım özellikler de ilk başta bu evine ailesine düşkün olması evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bey olması benim için önemli. Yaşı 39-48 arası olabilir. Yaşadığı yer önemli değil istediği yerde yaşayabilirim. Evlendikten sonra bende çalışmak isterim ki eve bir katkım olsun isterim. Maddiyat konusunda bir şey söylemek istemiyorum. Kendini bilmesi ve ailesine bakması benim için yeterlidir. Çünkü para her zaman mutluluk getirmiyor bunu bilecek kadar çok şey gördüm geçirdim. Bu yüzden maddiyat konusu benim için pek önemli değil. El ele verdikten sonra her şeyi başarabiliriz ve yapabiliriz. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen beylerin Kahramanmaraş arkadaş sitesi ilanıma cevaplarını bekliyorum.Kahramanmaraş Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Nisan 2024 11 Nisan 2024 — 17:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar