Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaş Bulma Siteleri - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaş Bulma Siteleri

İyi günler ben arkadaş edinmek istediğimden dolayı kendime uygun nette bir kolay arkadaş bulma siteleri arar iken bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendi düşüncelerimi ve sizlere kendimi tanıtmak isterim. Umarım kendi isteğime göre kendi düşünceme göre bir arkadaş bulabilirim burada diye düşünüyorum.

Ben Sıla İzmir de ailem ile birlikte yaşıyorum. Bekar çalışan ailesine ve evine bağlı bir bayanım. Yaşım 29 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekarım kendi ayaklarımın üstünde duran çalışan bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok evimle yada ailem ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Ve çalışarak da biraz da aileme destek olmak beni gerçekten huzurlu ve mutlu hissettiriyor. Hem de aynı zamanda kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. Tabi ailemin ne kadar yada benim ne kadar maddi yönden bir sıkıntımız olmasa da çalışmak insanı iyi hissettiriyor ve beni mutlu hissettiriyor. Bu nedenden dolayı çalışmayı seviyorum. Boş vakitlerimde ailem ile vakit geçirmesini daha çok ailem ile olmayı daha çok severim. Dışarı da arkadaşlarımla geçireceğim vakit yerine onun yerine ailem ile geçirmeyi daha çok tercih ederim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı ailesine evine düşkün bir bayanım. Benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma sebebim yada nette kolay arkadaş bulma siteleri bakma sebebim ise kendime konuşacak sohbet edecek bir arkadaş bulmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Şunu da belirtmek isterim ki maddi bir amaç için burada değilim. Amacım gerçek bir arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak konuşmak arkadaşlık kurmak için burada bulunmaktayım.Şu anlık hayatım da evlilik gibi bir düşünce yok. Düşünmüyorum. Bunu da belirtmek isterim ki sonradan yanlış anlaşılmak istenmem.

Amacı benim gibi arkadaşlık kurmak seviyeli bir sohbet arkadaşı arayan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaş için çok kriterim yok ancak tabi birbirimizi anlayabilmemiz için yaşı 25-35 arası olan arkadaşları olursa da sevinirim. Yaşadığı yer önemli değil benim için. Dürüst, saygılı, samimi olması ve benim gibi kolay arkadaş bulma siteleri arayan benim gibi kendine arkadaş arayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Gerçekten niyeti benim gibi arkadaş arayan arkadaş bulmak isteyen ve seviyeli bir sohbet arayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Kolay Arkadaş Bulma Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mayıs 2024 17 Mayıs 2024 — 09:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar