Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türk chat - 03 Afyon, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Türk chat

Merhaba ben Afyonkarahisar dan 26 yaşında yanlız, çalışan ve ailesi ile yaşayan hiç evlenmemiş bir bayanım. İsmim Melike buraya ilan eklemekteki amacım bir kaç arkadaş edinmek ve dürüst bir bey ile tanışıp eğer kısmet olursa hayatımı birleştirmektir. Açık konuşmak gerekirse buraya ilan bırakmadan önce şansımı bir kaç Türk chat sitesinde denedim. Biraz meraktan biraz da direk iletişim kırma isteğimden ancak pek aradığım insanları bulamadım denebilir. Son kez şanısımı burada ilan bırakarak denemek istedim. Daha önce denediğim Türk chat sitelerinde sadece ismimi görenler her yaş grubundan insanlar, her fikirdeki insanlar hiç bir ön bilgi olmaksızın yazıp duruyordu ve buraya birazdan yazacağım kriterlerimi her birine ayrı ayrı anlatmak zorunda kaldım ve kısa sürede açıkcası sıkıldım. Tekrar şansımı Türk chat sitesinde denermiyim bilemiyorum ama buradan dürüst birileri ile seviyeli bir arkadaşlık kurabilirsem benim için yeterli. Fazla uzatmadan kriterlermime geçeyim.

Öncelikle buraya ilan ekleme amacım baştada belirttiğim gibi tek kelime ile evlilik. Evlilik konusunda maddi ya da manevi olarak kendini hazırlamamış kimse bana yazmazsa boşuna beklememiş olur. Yaşım 26 ve bana uygun yaş grupları 25 ile 32 olarak düşünüyorum. Maddi bir sorunum yok ve benle evlenecek kişiden de fazla bir maddi beklentim de yok denebilir.Orta ve üzeri gelir grubundan olması hiç farketmez ailesini geçindirebilecek bir maddiyata sahip her bey benim için maddiyat kriterimi karşılamış demektir. Önemli olan evlilik sonrası huzur gerekirse beraberce çalışır maddi hedeflerimizi gerçekleştiririz yeterki mutlu olalım. Fiziksel bir kriterim yok ancak ben dış görünüşe önem veren biriyim yani bakımlı beyler daha çok ilgimi çekiyor açıkcası. Benim gibi hiç evlenmemiş de olabilir dul bir bey de olabilir. Önemli olan hiç çocuk sahibi olmaması. Malum bende genç hayalleri olan bir bayanım ve anne olmak istiyorum ve beni iki farklı çocuk durumu biraz ürkütüyor. Yine de tarşılabilir.

Şimdilik aklıma gelen kriterlerim bu kadar. Belki unutmuş olabileceğim noktalar olabilir onun için mesaj yolu ile aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Burada belirttiğim azıcık kriteri karşılayamayanlar lütfen gereksiz mesajlar atmasınlar. Tek kelimelik mesajlara da yanıt veremiyorum malum müneccim değilim tek kelimeye yazmak istesem bile ne yazabilirim bilemiyorum. O nedenle böyle mesajlar da yanıtsız kalacak mesajlardan. Diğer olarak biraz benim gibi açık gönüllülükle kendinizden bahsedebilirsiniz benim için sizin hakkınızda fikir verecek böyle mesajlara yanıtlar yazmak çok daha iyi olacak gibi. Mesajlarınızı bekliyorum …Türk chat - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Mayıs 2024 5 Mayıs 2024 — 20:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Mrb tanışabilirmiyiz

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar