Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Zonguldak Arkadaşlık İlanları - 67 Zonguldak, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Zonguldak Arkadaşlık İlanları

Merhaba iyi günler öncelikle ben Zonguldak da yaşayan yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Evlilik ile ilgili aynı düşünceleri düşünmediğimizi anladık ve anlaşarak boşandık. Yaşım 45 bekar bir beyim. Zonguldak arkadaşlık ilanları bakıyordum aslında ancak daha sonra ilanlara bakacağım yerde kendi adıma ilan açmak daha uygun olacağını düşündüm bu nedenden dolayı da kendi ilanımı açmak istedim.

Ben tekrar evlilik düşüncesinde olduğum için bu ilanı açmak istedim. Ve bu nedenden dolayı Zonguldak arkadaşlık ilanları bakıyordum. Ancak tam olarak istediğim gibi bir ilan yada ilgimi çeken bir ilan bulamadım. Önceki evliliğimden bir çocuğum var. Zonguldak da onunla birlikte yaşıyorum. Çalışan kültürlü, bakımlı,kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ve ayrıca eğer evleneceğim bayanı bulursam yada ciddi düşünebileceğim bir bayanla tanışırsam Zonguldak da yaşamak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Yalnızlık zor bir durum benim gibi evlenmiş ayrılmış bir bayan beni anlayacağını düşünüyorum. Yalnızlık yalnız başına olmak eve geldiğinde kimsenin olmaması konuşacak sohbet edecek sana güler yüz gösterecek kimsenin olmaması zor bir durum. insan çok yalnızlık çekiyor. Bu nedenden dolayı ciddi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan tekrar evlilik düşünen bir bayanla tanışmak arkadaş olmak ve olursa uyum sağlayabilirsek evlenmek istiyorum.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı sadık tek taraflı olmayan karşılıklı sevgi ve saygını olduğu evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir bir bayan arkadaş arıyorum. Zonguldak arkadaşlık ilanları ilanım ilgisini çeken ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-45 arası olan çalışmasını istemem eşimin ancak kendi isterse de saygı duyarım ve verdiği kararın arkasında dururum. İlgilenen evine ailesine düşkün tekrar dan bir yuva kurmak isteyen ciddi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Zonguldak Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 4 Mart 2024 4 Mart 2024 — 12:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar