Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ankara Ev Arkadaş İlanları - 06 Ankara, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ankara Ev Arkadaş İlanları

Merhabalar ben Ankara’da yalnız yaşayan 30 yaşında dul bir bayanım. Çalışıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ama anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden çocuğum yok.Buraya yazma sebebim ne arkadaşlık yapmak ne de kendime eş filan bulmak benim istediğim Ankara ev arkadaş ilanları ile ilgilenen bayan arkadaşlara bakıyordum.

Yalnız çalışan bir bayanım. Titiz boş vakitlerinde evinde vakit geçiren gezmeyi eğlenmekle pek sosyal bir aktivitem yok çalıştığımdan dolayı kendimi işe verdim. Bu nedenden dolayı artık evde yalnız olmak istemediğimden dul olmam sorun olmazsa benim gibi çalışan yalnız yaşayan yada öğrenci olması da sorun olmaz benim için yalnız yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Hayatta her zaman dürüstlük ve güvenilir bir insan olmaya çalıştım. Ama kaybeden hep ben oldum. Yine de ne olursa olsun bundan ödün vermemeye çalışıyorum. Yine de dürüst ve güvenilir oluyorum. Ve bir gün artık evde yalnız olmak istemediğimden arkadaşlık sitelerine İnternette ev arkadaş arayan kişilere baktım benim gibi bir çok kişi ilan açtığını görünce bende bir tane Ankara ev arkadaş ilanları ile ilgilenen bayan arkadaşları mesajlarını bekleyeceğim.Temiz evine özenen evi ile ilgilenen bir bayanım. Boş vakitlerimde evde vakit geçirmesini severim. Ama yalnızlık zor bir şey ben ev arkadaşından çok evde birlikte vakit geçirebileceğim uyumlu dürüst bir bayan arkadaşa ihtiyacım var. Ev arkadaşından ziyade iki yakın arkadaş yada abla kardeş gibi olacabileceğim samimi sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum.Ben sıcak kanlı yardım sever samimi bir bayanım.

Benim gibi Ankara ev arkadaş ilanları arayan ev arkadaşından ziyade evde yalnızlık çeken dost arkadaş arayan bayan arkadaşların mesajlarını beklerim. Dürüst, samimiyet, aradığım tek şey bunlar. İki dost arkadaş olabileceğim. Yakınlık samimiyet görebileceğim bayan arkadaş arıyorum. İlanımla ilgilenen bayanların mesajlarını beklerim.Ankara Ev Arkadaş İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Nisan 2024 3 Nisan 2024 — 22:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. iyi düşünüb.. iyi’de yazıbsınız . . daha iyilerini sizin için . . güle güle.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar