Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Fransa - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Fransa

Merhabalar ben Fransa da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü hayatımı birleştirebileceğim bir bey çıkmadı karşıma. Benimle aynı düşüncede aynı şeyleri isteyen evine ailesine bağlı bir kişi çıkmadı bu nedenden dolayı da düşünmedim evliliği. Ancak artık yaşım da geçiyor ve bende evlilik ilanları Fransa bakmak istedim.

Ancak orada da aradığım gibi bir şey bulamadım. Ve bu nedenden dolayı da en iyisi zaten takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine bu evlilik ilanları Fransa ile ilgili ilanı açmak ve kendimi tanıtmak olur diye düşündüm. Aslen ailem Antalya da yaşıyor. Ben Fransa ya geldim 24 yaşında ve o zamandan beri de burada yaşıyorum. 30 yaşında bir bekar bir bayanım. 6 senedir Fransa da yaşıyorum. Çalışan bekar yalnız yaşayan kendi ayakları üstünde duran ciddi bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı arkadaş canlısı ve ciddi düşünen bir bayanım. Tabi tatillerde veya yıllık izinlerde ailemin yanına gelip orada tatil yapıyorum özlem gideriyorum. Bilemezsiniz 6 sene oldu ama başka bir ülkede yaşamak ne kadar zor yalnız başına bu konuda ne kadar büyük bir zorluk çektiğimi bazen kendimi ne kadar yalnız hissettiğimi bilemezsiniz. Ben evine ailesine düşkün pek sosyal olmayan bir bayanım. Zaten çalışan ve bir kaç yakın arkadaşım dışında o kadar sosyal bir bayan değilim. Ben evlilik düşünen ve bu yüzden de bu gibi arkadaşlık sitelerine ilan açmak yada bakmak istedim.

Benim gibi ciddi olan ve Fransa da yaşayan ve ya buraya gelmeyi düşünen bir bey arkadaş arıyorum. Eğer evlenebileceğim birisini bulursam Fransa da yaşamak isterim bunu kabul edecek bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Dürüst kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Ciddi benim gibi evlenmeyi düşünen ve evlilik ilanları Fransa ile ilgili ilanlara bakan beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Fransa - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Mayıs 2024 28 Mayıs 2024 — 19:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Selamlar bende 9 sene kadar yurtdışında kaldım 1 senedir anavatandayım ancak uyum buraya daha zor oldu. 31 yasındayım gurbetteki zorluğunuzu çok iyi anlayabiliyorum sizi yakından tanımak isterim. Numara paylaşımı yapılıyormu nasıl yapılıyor bilmiyorum ilk kez kullanıyorum artık nasipse iletişim olur inşallah.

  2. Ben oyum ara.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar