Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İki Arkadaş Arasında Geçen Diyaloglar - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İki Arkadaş Arasında Geçen Diyaloglar

Yabancı bir arkadaşlık sitesinde kendime hem yabancı dilimi geliştirmek için hem de bir arkadaş edinmek için bu arkadaşlık sitelerine baktım. Daha önce de bir kez Türkçe arkadaşlık sitelerinde bir yabancı arkadaşla konuşmuştum. Biraz olsun o tükçe bilebiliyordu. Ama aslen Fransalıydıydı. Ve onunla bir sohbet başlatmak için iki arkadaş arasında geçen diyaloglar nelerdir. Yada nasıl kendimi anlatsam diye düşünmüştüm.

İlk size burada arkadaşlık sitesinde bulduğum fransız arkadaşımla sonra da yabancı arkadaşlık sitesinde bulduğum arkadaşlarımla ve onlarla aramda geçen iki arkadaş arasında geçen diyaloglar bahsetmek istedim. En azından yaşadığım hatıra olarak kalsın diye bunu bu arkadaşlık sitesine paylaşmak istedim. Fransalı arkadaşımla burada konuşmak biraz daha kolaydı çünkü biraz olsun o türkçe biliyordu ve bazen yanlış anlaşılmalar olsa da o yanlış anlaşılmalara sadece gülüp geçmiştik ve gerçekten iyi bir arkadaşlık dostluk kurduğumuzu düşünüyorum. Ben biraz olsun yabancı dilimi geliştirmek için onun ilanına cevap vermiştim oda aynı şekilde türkçesini geliştirmek içinmiş ve tanıştıktan sonra güzel bir sohbet başladı ve arkadaş olduk. Gerçekten seni anlayan insanı seni tanımak isteyen insanı ne zaman bulacağı belli olmuyor insanın. Ben bir bayan olarak ve 25 yaşında bir bayan olarak onunla çok güzeşl iletişim kurdum ve bana çok faydası oldu niyetimi söyleyince o bayan arkadaş bana yardımcı oldu yabancı dil geliştirmem konusunda. Ve ona çok teşekkür ederim. Ve ayrıca sadece bu konuda değil bir şeye canım sıkılsa hemen onunla konuşuyordum ve beni dinlemesi dilinin döndüğünce bana tavsiyeler vermesi de çok güzeldi. Diyorum ya çok samimi iki arkadaş olduk ve dost olduk. Halen de görüşüyoruz. Onunla yaptığım arkadaşlığın ardından onunda biraz desteklemesi ile yabancı arkadaşlık sitesinde de üye olup kendime arkadaşlık kurabileceğim ve yabancı dilimi geliştirebileceğim başka arkadaşlar aramaya başlamıştım.

Ancak tabi biraz olsun daha iyi pratik yaparak ingilizce mi de geliştirmiş oldum ancak o bayan arkadaşımla kurduğum arkadaşlık gibi olmadı . Olamaz da tahminen. Çünkü o bana karşı samimi davrandı ben aynı şekilde iki arkadaş arasında geçen diyaloglar arasında konuşarak samimi bir arkadaşlık dostluk kurdum. Onun sayesinde hem ingilizce mi geliştirdim ayrıca da hiç aklımda yokken fransızca da öğrenmiş oldum. Teşekkür ederim dostluğuna ve arkadaşlığına.İki Arkadaş Arasında Geçen Diyaloglar - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Şubat 2024 25 Şubat 2024 — 16:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. ANTALYA EMRAH CİDDİ EVLİLİK ARAYAN BAYAN ARIYORUM.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar