Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Erkek - 06 Ankara, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Erkek

Merhabalar benim ismim Esra bekar bir bayanım. Arkadaşlık kurmak konuşmak sohbet etmek için benim de aklıma arkadaş siteleri erkek ile ilgili siteler geldi. Ancak pek bu şekilde yerlerde pek bulunmadım. Tabi hayatımızın bir bölümü artık sosyal medyalar olsa da ben pek bu gibi yerlerde aktif olarak kullanan bir kişi değildim. İşte benim de aklıma burası geldi ancak nasıl bir ilan açıp kendimi tanıtmam gerek diye düşündüm.

Ve en iyisi buraya kendimi açıklayacak ve kendimi tanıtacak bir ilan açmak istedim. Arkadaş siteleri erkek ile ilgili bir ilan açmak istedim. Biraz kendimi tanıtacak olursam amacım arkadaşlık kurmak konuşmak sohbet etmek konuşmak ve yeni insanlarla tanışmak konuşmak istediğimden dolayı buraya ilan açmak istedim. Ankara da yaşıyorum. Bekar çalışan daha önce hiç evlilik yapmadım. Çalışan ve bekar bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak hayatımda yeni kişilere yer vermek istediğimden dolayı böyle bir düşünce ile ilan açmak istedim. Ancak etrafımıza baktığımızda arkadaşlık çok eskiden kalmış bir durum gibi çünkü artık insanlar gerçek arkadaşlığın ne demek olduğunu ne amaçla arkadaşlık kurulduğunu unutmuş gibi bunun da etkisi sosyal medyalar olduğunu düşünüyorum.

Bunun için bende buralardan uzak arkadaşlık kurabileceğim gerçekten birbirimizi anlayabileceğimiz ve bu amaçla arkadaşlık kurup konuşabileceğim bir arkadaş arıyorum. İşte bunun için arkadaş siteleri erkek ilanını açmak istedim. Bekar olması dürüst saygılı samimi kibar nazik bir bey olmasını isterim. Benim gibi düşünen ve amacı arkadaşlık olan beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Siteleri Erkek - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Ocak 2024 30 Ocak 2024 — 04:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar