Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Dul - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Dul

Merhabalar açıkçası bu ilanı açmayı uzun zamandır düşünüyordum. Bu yada başka bir arkadaşlık sitesini de uzun zamandır takip ediyordum. Ancak bu arkadaşlık sitesi benim için daha uygun geldi ve buraya en sonunda kendi ilanımı açmak istedim. Şunu da belirtmek isterim ki arkadaş sitesi dul gibi yada benzeri arkadaşlık sitelerine de baktım. Ancak bulamadım işte bu nedenden dolayı kendi ilanımı açmak bana daha çok mantıklı geldi.

Biraz kendimi tanıtayım size. Bakımlı, dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Yaşım 39 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık ve bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle kalıyor. Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duruyorum bir evim var ve maddi durumum iyi ancak şunu belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim ve bu amaçlar için yazan kişilerle muhatap olmayacağımı belirtmek isterim. Ve kesinlikle bu konuda katıyımdır. Aslında gerçekten dul olmak çok zor ve insanların gözünde yanlış izlenime kapılıyorlar. Ancak ben bu durumu zaten yaşadım ve kendimi insanlardan soyutladım. Şuan sadece evim, işim ve çocuğum ile ilgileniyorum ve vakit geçiriyorum pek bir sosyal hayatım yok. Bu nedenden dolayı işte arkadaş sitesi dul sitelere veya arkadaşlık ilanlarına baktım. Ancak kendime uygun bulamadım ve en sonunda kendim ilanı açmak istedim. Bursa’da yaşıyorum. Yalnız çocuğum ile birlikte yaşıyorum ve çok şükür ki mutluyuz. En azından evimde huzurlu ve mutluyum. Peki burada bulunma amacım ne yada ne istiyorum onu da belirtmek isterim. Burada bulunma amacım arkadaşlık kendi düşünceme fikirlerime sahip benimle aynı duyguları düşünen ve hisseden bir arkadaş bulabilmek isteyen ve hayatını birleştirmek isteyen bir bey arıyorum. Gerçekten amacım ciddi düşünen hayatını birleştirmek isteyip de arkadaşlık yapmak isteyen tanışmak isteyen ve hayat arkadaşını arayan bir bey arıyorum. Çünkü ben artık hayatımı kendime uygun benimle aynı düşüncelere sahip evine ailesine düşkün bir beyle tanışmak ve ve ileriye doğru evlenmek istiyorum.

Benim aradığım bey evine ailesine düşkün olması gerekiyor. Ve dürüst, saygılı, kibar, nazik, bakımlı, ailenin önemini kıymetini bilen ve aileye bağlı bir bey arıyorum. Maddi bir beklentim yok. Ve bu konuda bir şey söylemek istemiyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Yaşı 39-48 arası olabilir. Bursa’da veya başka bir yerde yaşayabilir. Benim için anlaşabildikten sonra fikirlerimiz uyuştuktan sonra ciddi kararlar aldıktan sonra taşınma imkanım var. Bunu da söylemek istedim. Ciddi olan ve evlenmeyi düşünen arkadaş sitesi dul ilanıma cevaplarını bekleyeceğim.Arkadaş Sitesi Dul - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Şubat 2024 8 Şubat 2024 — 03:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Selam yaşım 25 , boy 183 kilo 84 sporcuyum. Bursadayım bende mail adresımı bırakıyorum . Mesaj atar gerı donus yaparsan resım ya da ıletısım adresımı ayrıca bırakırım .

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar