Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Ankara - 06 Ankara, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Ankara

Merhabalar ben yurt dışında yaşayan bekar bir bayanım. Ancak ne kadar yurt dışında yaşasam da Ankara’da bir düzenim ve evim var. Yani ayda bir mutlaka Ankara’ya gelip giderim. Benim aslında bu ilanı açma yani arkadaş sitesi Ankara ilanı açma nedenim ise kendime arkadaş bulmak konuşacak sohbet edecek ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir arkadaş bulma isteği ile açmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar çalışan evi ve ailesi ile ilgilenen maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım. Almanya’ da ve aynı zamanda Ankara’da yaşıyorum diyebilirim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık hayattan beklentilerimiz ikimizin ki de birbirinden farklıydı ve bunun için arkadaş sitesi Ankara ile ilgili olan ilanlara bakmak ve kendime uygun bir ilan açmak istedim. Benim için önemli olan aslında kendime uygun ne istediğini bilen bir bayanım. Ben arkadaş canlısı ve kendine göre bir düzeni olan bir bayanım. Benim için önemli olan bu yüzden arkadaşlık kurabileceğim bir bayan olarak kendime uygun bir arkadaş arıyorum. Yaşım 33 bekar ve çalışkan bir bayanım. Saygılı dürüst güvenilir arkadaşları tarafından sevilen ve gerçekten arkadaşlığa ve değer veren bir bayanım. Benim istediğim Ankara’ya gelince ve ya orada kendime bir arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen veya arkadaş sitesi Ankara ile ilgili sitelere bakan arkadaşlar arıyorum. Yurt dışında yaşamam sorun olmayacağı ve gerçekten beni anlayan dinleyen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Ankara - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Şubat 2024 9 Şubat 2024 — 17:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar