Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...
  1. Arkgo, küfür vb rencide edici ya da herhangi bir kurumsal ya da gerçek kişiyi taciz edici içerikler paylaşımı yasaktır.
  2. Yanlızca telefon numarası ya da yanlızca “slm”, “nbr” gibi flood içerikli yorumlar ya da ilanlar yasaktır
  3. Sürekli aynı mesaj ile tüm ilanları yorumlamak yasaktır.
  4. Bir başkasına ait resim ya da isim ile paylaşımlarda bulunmak yasaktır. Tespiti halide tüm içerikleriniz siteden kaldırılır. Bu gibi yollara başvurmaktansa basit nickler ya da resim için manzara vs avatar görseller kullanabilirsiniz.
  5. Aynı ilan metni ile birden fazla kez ilan açmak yasaktır.
  6. Tek kelimelik ilanlar onay aşamasından geçmemektedir.
  7. Bir ilanı ya da yoruma dağir işlem (silme ya da düzenleme) yapabilmeniz için o içeriği sitemize gönderirken kullandığınız mail adresini kullanarak iletişim sayfamızdan yapılmasını istediğiniz işleme ilişkin açıklama ve içerik likini ekleyerek bir ileti göndermeniz yeterlidir. Diğer hallerde işleminiz gerçekleştirilmez.
  8. Şikayetleriniz için iletişim sayfamızı kullanarak suistimalin bulunduğu sayfa linki, hangi konuda kural ihlalı yapıyor belirtir bir açıklama ile ihlale ilişkin metinden bir kısmı kopyalayarak iletişim formuna yapıştırarak gönderebilirsiniz. Eksik bilgi ile yaılan şikayetler içeriğin bulunmasını zorlaştırmaktadır.
  9. Yapmış olduğunuz şikayet ya da düzenlme isteklerinin hiçbiri ziyaretçiler tarafından görüntülenemez. İletişim isteğiniz sonrası size denetleme beklediğine ilişkin bir ekran mesajı ile iletinizin son hali sunulur.
  10. Tüm ilan ya da yorum sahipleri bu kurallar ve uyarılar sayfasını okumuş kabul edilerek içerikleriniz işlem görür.