Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık Ve Evlilik İlanları - 81 Düzce, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık Ve Evlilik İlanları

İyi günler aslında ilk defa kendime göre bir arkadaşlık sitesi bakacak iken tam da karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı ve buraya da düşündüğüm arkadaşlık ve evlilik ilanları hakkında bir ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak ne istediğimi söylemek isterim.

Aslında ilk defa bir ilan açmakta bulunuyorum bu yüzden eksiklerim veya unuttuklarım olursa bana mesaj yoluyla sorabilirsiniz. Elimden geldiğince sorulara cevap vermeye çalışacağım da emin olabilirsiniz. Yaşım 38.Ben daha önce severek bir evlilik yaptım bu evliliğim 5 sene sürdü. Ancak 5 senenin sonun da ayrılmak zorunda kaldık. Çünkü o evlendiğim aşık olduğum sevdiğim adam değişti. Nasıl değişir diye sormayın gerçekten bazen tanıdığınızı sandığınız kişiler değişebiliyormuş ben de bunu çok geç öğrendim. Düzce de yalnız yaşayan bir bayanım. Önceki evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte kalıyor. Çalışan bir bayanım ve boş vakitlerim de evimle ailem ile ilgilenmeyi çocuğumla ilgilenirim. Pek sosyal bir bayan değilim. Zaten insanlardan da soğdum çünkü insanların gözünde dul olmak ve dul olunca yanlış anlaşılmalar çok oluyor. Bu nedenden dolayı da pek sosyal bir bayan değilim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Benim arkadaşlık ve evlilik ilanları bakma sebebim aslında ilandan da anlaşılacağı üzerine ileriye doğru evleneceğim yada evlilik düşünen bir beyle tanışmak arkadaşlık kurmak ve daha sonra evlilik kararı almak istediğim için burada bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Hayat tek başına gitmiyor. Ne kadar kendi ayaklarının üstünde dursan da bir şeye ihtiyacın olmasa da yalnızlık çok zor bir durum. Ve bende beni anlayan bana karşı dürüst olacak güvenebileceğim kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine bağlı bir beyle tanışmak ve evlenmek istiyorum. Yaşı 38-46 arası olan evlenmiş ayrılmış ve bekar olabilir. Çocuğu da olabilir benim gibi evlenmeyi düşünen ve bu konuda ciddi olan ve bu amaçla yazan beylerle tanışmak ve arkadaşlık kurmak istiyorum. Bunun için de arkadaşlık ve evlilik ilanları cevap vermelerini bekliyorum.Arkadaşlık Ve Evlilik İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Nisan 2024 1 Nisan 2024 — 00:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar