Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İlan Erkek Arkadaş - 31 Hatay, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İlan Erkek Arkadaş

Merhabalar ben Emel yaşım 36 dul bir bayanım. Bir kez evlilik yaptım boşanalı 8 yıl oldu. Bu evliliğimden bir kız çocuğum var 18 yaşına yeni girdi. Artık kızımda bir yetişkin oldu ve onun izniyle ilan erkek arkadaş aramak istedim. Artık bende bundan sonraki yaşamımda hayatımda mutlu olmak hayatta hiçbir şey düşünmemek sadece evimi ailemi düşünmek istiyorum.

Kızım artık kendini kurtardı üniversite filan derken evlenip kendine bir yuva kuracak ve ben yalnızlığımla baş başa kalacam. Bu nedenle bir ilan erkek arkadaş açıp kendime hayat arkadaşı aramak istedim. Bu zamana kadar 8 yıl boyunca hayatta tek başıma mücadele ettim evlendim ama o zaman da tek sayılırdım. Eski eşimin evle pek ilgisi yoktu. Çalışıyorum, kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Haliyle bizim memleketimizde dul deyince pek iyi bakmıyorlar ama ona rağmen kendimi düzgün bir şekilde geliştirip çocuğuma bakmayı büyütmeyi başardım. Düzgün giyinen, bakımlı, dürüst, saygılı nerede nasıl davranması gerektiğini bilen bir bayanım. İçinde Allah korkusu olan kadına kibar nazik davranan kötü alışkanlığı olmayan, gece hayatı olmayan ve dürüst, saygılı, ailesinin kıymetini değerini bilecek bir erkek arkadaş arıyorum. İleride evlenip kendime bir yuva kurmak istiyorum. Evlendikten sonra da çalışmayı düşünüyorum. Aydın’da bir evim var ama evleneceğim kişi nerede isterse orada yaşarım. Ondan yana bir sıkıntım yok. Yaşı 36-45 arası olabilir.Kendine güvenen, Evini bakabilecek ve dürüst bir erkek arıyorum. Maddi bir beklentim yok sadece düzgün bir iş ve geliri olursa yeter benim için . Oda bu devirde geçinmek için lazım ondan diyorum. Evlenmiş ayrılmış yada bekar olabilir. Çocuğu da olursa benim için fark etmez. Benim için önemli olan düzgün bundan sonra hayatımı birleştirebileceğim dürüst bir insan arıyorum.

Benim kızım artık kendi ayakları üstünde duracak yaşa geldi. Bende bu nedenle kendime artık hayatımı birleştirebileceğim ilan erkek arkadaş arıyorum. Eğer bulursam ilk önce tanışıp sonra evlenmeyi düşünen ciddi hanım hanımcık bir bayanım. Benim gibi düşünen gerçekten amacı evlilik olan beylerin mesajlarını beklerim. Lütfen başka amaçlar için gelmeyin bu konuda kimseyle muhatap olmam şimdiden söyleyeyim de.İlan Erkek Arkadaş - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Ocak 2024 26 Ocak 2024 — 16:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Mrb Emel hanim. 45 yaşindayim bekarim. Sizi tanımak istiyirum. Iletişime geçermisiniz. Selamlar.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar