Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sohbet Siteleri - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sohbet Siteleri

İyi günler daha önceden bu gibi ilan açarak bir arkadaşlık sitesinde bulunmadım. Aslında ben daha önce den arkadaş sohbet siteleri bulundum. Ancak orada tam olarak istediğim şeyle karşılaşamadım. Bildiğiniz gibi sohbet siteleri adından da anlaşılabileceği üzere yeni insanlarla tanışmak arkadaşlık kurmak üzerine dayalı.

Ve arkadaş sohbet siteleri gibi arkadaşlık sitelerinde daha çok vakit geçirmek ve daha çok yeni insanlarla tanışmaya sohbet etmek insanlara hitap ediyor. Ve ciddi düşünen veya ciddi bir arkadaşlık kurmak isteyen olsun yada sohbet etmek isteyen olsun ancak seviyeli ve anlaşarak konuşmak olsun bunları pek bulamazsınız. Daha çok insanlar orada dalgasında vakit geçirmek eğlenmek için bulunuyorlar. Bende bir kez orada bulundum ve bana göre olmadığını anlayınca yani benim istediğim şey orada olmadığını anladığımda benim için orası olmadı. Ve daha sonra nette arama yapar iken bu bu arkadaşlık sitesine rastladım. Ve bu site beni içindeki diğer arkadaşların ilan açtığını görünce kendine çekti ve benim de içimde ilan açma istediği doğdu. Ve işte şimdi burada size açıklama yapmak ve size kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 29 bekar daha önce bir evlilik yapmadım. Ancak nişanlandım ve sevdiğimi sanmıştım. Ancak bizim ilişkimiz evlilik olmadan değişti ve bu sebebten dolayı nişanı atmak zorunda kaldım. Çünkü birbirimize uygun olmadığımız anladık. Ne sevgi işe yaradı ne saygı olmayınca olmuyor. Ve bende kendimi işe aileme verdim. Ancak yaşım geliyor ve etrafıma arkadaşlarıma baktıkça onların kendi ailelerini yuvalarını gördükçe benim de içimde bu istek her gün artıyor. Ve bu nedenden dolayı bu ilanı açmak ve sizlere arkadaş edinmek istediğimi söylemek istedim.

Ne kadar ilk tanıştığın kişi ile evlilik düşünemeyeceğin gibi bende böyle bir şey istemiyorum. Ama en azından aklında ciddi düşünen ve ona göre ne istediğini ne aradığını bilen bir bey olması benim için önemlidir. Ve tanışıp konuşabileceğimiz ilk başta arkadaşlık kurabileceğim ve aklında en önemlisi en azından evliliğe dair bir düşünce olan bir beyle tanışıp arkadaş olmak isterim. Bu nedenden dolayı arkadaş sohbet siteleri aradığım şeyi bulamadım ve buraya ilan açmak istedim. Umarım ilgilenen ciddi beylerin cevapları gelir.Arkadaş Sohbet Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Şubat 2024 19 Şubat 2024 — 10:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar