Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Twitter - 57 Sinop, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Twitter

Arkadaşlık üzerine yada evlilik üzerine yada tanışmak arkadaşlık kurmak üzerine twitter da buna yada facebook gibi buna benzer gruplar sayfalar bulunmakta. Artık günümüzde her sosyal medyalarda bu durum üzerine gruplar veya sayfalar bulunmakta. Ben de bunun için evlenmek istiyorum twitter buna benzer sayfalar aradım.

Aslında ne kadar bu gibi yada tanışma arkadaşlık yada sevgili üzerine ne kadar sayfalar gruplar olsa da benim tam olarak aradığım gibi değildi. Evlenmek istiyorum twitter arama rağmen tam olarak istediğim gibi bir sayfa bulamadım. Yada tam olarak aradığım gibi bir grup bulamadım. Ve güvenemedim. Sonuçta herkes buralarda takılıyor veya gruplar bulunuyor ancak kimse tam olarak ne kadar güvenilir olduğunu bilemezdi. Ve ben de bunun için kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bakmaya karar verdim. Ve buraya ilan açmak çok uygun geldi. Ve burada kendimi tanıtmak isterim. Yaşım 27 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım.Pek bir sosyal bayan değilim ailem evim işim arasında sıradan bir hayatım var.Benim istediğim evlilik düşünen ciddi düşünen ve bu konuda yada bu amaç doğrultusunda tanışmak sohbet etmek isteyen bir bey arıyorum. Dediğim gibi artık herkes sosyal medyaları kullanıyor ancak orada tam olarak istediğim gibi bir yer bulamadım. Bu nedenden dolayı bende bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.Sinop da yaşıyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evini ailesini düşünen saygı duyan bir bayanım. Benim tek istediğim evlenip kendime ait bir aile düzen kurmak beni anlayan dinleyen evine ailesine bağlı bir bey arıyorum.

Tabi ne kadar amaç evlilik olsa da ilk başta birbirimizi tanımak anlamak dinlemek ve arkadaşlık kurmak daha uygun olur. Bunun için bende buraya evlenmek istiyorum twitter ilanını açmak istedim. İlanımla ilgilenen evine ailesine düşkün sahip çıkan dürüst saygılı anlayışlı kibar nazik bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 27-35 arası olan ciddi evlenmeyi düşünen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Twitter - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mayıs 2024 17 Mayıs 2024 — 21:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar