Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Vanlı - 65 Van, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Vanlı

İyi günler ben Van da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bakımlı güzel mavi gözlü bir bayanım. Evine ve ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evine bağlı bir bayanım. Aslında ben daha önce hiç ilan açmadım ancak artık bende evlenmek istiyorum Vanlı olan yada Van da yaşayan bir beyle tanışmak ve evlenmek istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi düşünen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bir bey arıyorum. Daha önce evlilik yapmış ayrılmış olabilir. Sonuçta insanız ve bazen hatalar olmadık kişilere gönlümüzü kaptırırız ancak bu bizim için geç değil bence yeni bir başlangıç yapabiliriz. Ben de hayatımda yeni bir başlangıç yapmak yeni bir düzen kurmak yeni bir hayat kurmak istediğim için evlenmek istiyorum Vanlı bir bey ile evlenmek istiyorum zaten bunun için Van ile ilgili ilan açmak istedim. Önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Yaşım 38. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evini ailesini düşünen bir bayanım. Çalışıyorum Van da yaşıyorum. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Bekar ve aynı zamanda dul olarak yaşamak gerçekten zor ve bu yalnızlıktan zorluktan ben oldukça sıkıldım. Pek bir sosyal hayatım yok daha çok iş ve ev arasında bir hayatım var. Ben beni anlayacak dinleyecek beni sevecek sevgi ve saygı gördüğüm bir bey ile evlilik düşünüyorum.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesine evlenmek istiyorum Vanlı ile ilgili ilan açmak istedim. Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olması benim için sorun olmaz. Yaşı 38-46 arası olan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Vanlı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Nisan 2024 21 Nisan 2024 — 10:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar