Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Seninle Evlenmek İsterim Rusça - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Seninle Evlenmek İsterim Rusça

Günümüzde arkadaşlık siteleri yada bu şekilde evlilik siteleri tanışma siteleri artık günümüzde çok arttığını görüyoruz. Ve bende seninle evlenmek isterim Rusça ile ilgili bir ilan açmayı düşünüyordum ancak pek bulamadım ücretsiz olarak ilan açabileceğim yada profil oluşturabileceğim aynı zamanda ücretsiz bana yazanlara cevap verebileceğim bir site bulamadım.

Daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ne istediğimi ne düşündüğümü açıklamak istediğim için bu seninle evlenmek isterim Rusça ilanını açmak istedim. Aslında bekar hiç evlenmemiş bir bayanım. Bu ilanı açma nedenim ise. Biraz açıklamak isterim. O zaman beni anlayacağınızı düşünüyorum. Tabi artık bende evlenmek kendi ailemi kurmak mutlu ve huzurlu olmak istiyorum. Ama her genç kız gibi benim de bazı hayallerim var özellikle evliliğe dair. Dışarıda yada arkadaşlarınızdan yada dostlarınızdan konuşma sohbet sırasında duymuştursunuz. Her genç kız gibi herkesin düşlediği hayal ettiği bir evlilik vardır. Kimileri bu evliliğin evlenme teklifi aşamasını bile hayal eder. Ve benim de bu şekilde bazı hayallerim var. Evliliğe bir aile kurmaya ve hayatımda ki kişinin bana evlenme teklifi edişine kadar bazı hayallerim var. İşte bu hayallerimi biraz olsun bahsetmek ve bu şekilde bir hayalim yada aile kurmaya ilk adımı atmak istediğimi belirtmek istediğim için bu şekilde bir ilan açmak istedim.Sevgili oluruz yada bazen ciddi düşündüğümüz aile kurmayı düşündüğümüz kişi ile hiç bu konuları konuşmayız ve kendisi de sormaz.

Ancak bir bilseler biz bayanlar için evliliğin önemli değerli olduğu kadar evlilik teklifinin de büyük önem arz ettiğini.Ve ya bu konu da hayalleri olduğunu bir bilseler. Ancak ne bunu karşı tarafta ki merak eder veya aklına gelip de sorar ne de bayan açıklar ve bu hayaller unutulur ve ya kalbimizin bir köşesinde unutulum gidiyor. Bu yüzden ben de biraz bu konular değinmek ve aynı zamanda hayallerimi açıklayabilmek için seninle evlenmek isterim Rusça ilanını açmak istedim.Seninle Evlenmek İsterim Rusça - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Mayıs 2024 15 Mayıs 2024 — 04:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar