Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Antalya - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Antalya

Merhabalar ben Antalya’da yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. 34 yaşında bekar bir bayanım. Benim istediğim arkadaş sitesi Antalya ilanlarına bakmaktı.

Ancak pek kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulamadım bu nedenden dolayı da arkadaş sitesi Antalya ile ilgili bir ilan ancak ve kendimi burada tanıtmak istedim. Bekar çalışan bir bayanım. Yalnız yaşıyorum. 34 yaşında olmama rağmen daha olgun gösteriyorum. Bekar bir bayanım. Dürüstlük güven benim için hayatımda her zaman önemlidir. Çünkü hayatımda dürüstlük ve güven benim için önemlidir. Ve herkes için de bu şekildedir diyebiliriz. Çünkü dürüst ve güven olmadan karşında ki kişinin sana güvenmesini sana inanmasını bekleyemezsiniz. Ben bu konuda oldukça hassas bir yapıya sahibim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Dürüst sadık saygılı bir arkadaşlık kurabileceğim bir bey arıyorum. Benim için önemli olan maddiyat filan değil benim için önemli olan karşında ki kişinin sana güvenmesi ve benimde istediğim güvenebileceğim bir bey olması benim için önemlidir. Daha önce boşandığımdan dolayı kendime yaşıma uygun bir bey ile arkadaşlık yapmak isterim.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık yapmak isteyen ve Antalya’da yaşayan veya Antalya’da yaşamam sorun olmayan ve bekar evlenmiş ayrılmış olabilir. Arkadaşlık arayan ve sohbet etmek isteyen ve konuşmak isteyen tanışmak isteyen ve arkadaş sitesi Antalya ilanlarına bakan ve ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Yaşı 34-40 arası olan ve ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Antalya - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Şubat 2024 23 Şubat 2024 — 22:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar