Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Van Arkadaş Sitesi - 65 Van, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Van Arkadaş Sitesi

İyi günler ben dul çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst sıcak kanlı olgun bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var ve benimle birlikte yaşıyor. Bekar bir bayanım. Benim istediğim Van arkadaş sitesi bakıyordum. Ancak kendime uygun bir site bulamadım.

Evlilik düşünen bir kez daha kendine şans vermek isteyen bir bayanım. Dul olmak hele bu zamanlarda gerçekten zor bir durum. İnsanın ne bir dostu ne bir arkadaşı olabiliyor. Kimseye güvenemiyor. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşi ile olmak isteyen bir bayanım. Van da yaşıyorum. Çocuğum ile birlikte yaşıyorum. Tabi yalnızlığın da bazı sorunları oluyor ama alıştım diyebilirim. Ancak benim istediğim gerçekten beni anlayacak dinleyecek her zaman yanımda olacak sohbet edebileceğim konuşabileceğim gerçekten bir eş gibi değil de benimle bir arkadaş gibi olabilecek bir erkek bey arkadaş arıyorum. Bunun içinde Van arkadaş sitesi bakıyordum. Ama pek bulamadım. Hayatımda ikinci kez bir şans vermek mutlu olmak mutlu bir yuva aile kurmak beni anlayan destekleyen dinleyen eşden çok bana arkadaş olabilecek bir bey arıyorum.

Benim gibi olan ve ailesine evine düşkün olan bekar eşine sadık olan dinleyen kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Dürüst saygılı samimi kibar nazik olan ve evlilik düşünen ciddi bir ilişki düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen Van arkadaş sitesi bakan beylerin cevaplarını beklerim.Van Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Mayıs 2024 2 Mayıs 2024 — 02:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar