Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Ücretsiz Mesajlaşma - 57 Sinop, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Ücretsiz Mesajlaşma

İyi günler ben aslında arkadaş siteleri ücretsiz mesajlaşma ile ilgili bir site arıyordum. Ancak baktığım da bir sürü site olmasına rağmen bununla ilgili pek kendime uygun bir site bulmadım. Bunun için önemli olan aslında benim için dürüst güvenilir bir arkadaşlık kurmak ve ya bulmak istediğimden kaynaklanmaktadır.

Bunun için de kendime en uygun olanı ve ilgilendiğim tarzda bir arkadaşlık sitesi bulmak için arkadaş siteleri ücretsiz mesajlaşma sitelerine bakmak istedim. Ancak pek bulamayınca bulduğum bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. 29 yaşında bekar bir bayanım. Amacım arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak istediğimden dolayı arkadaş arıyorum. Benim için önemli dürüstlük ve güvendir. Hayatımda bu ikisine dikkat ederim. Arkadaş çevremi yada konuştuğum insanları da buna göre seçerim. Benim için bunlar çok önemlidir. Dürüst saygılı samimi bir bayanım. Sinop da yaşıyorum. Benim gibi düşünen arkadaş edinmek konuşmak sohbet etmek mesajlaşmak isteyen bir arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen ve ilgilenen arkadaş siteleri ücretsiz mesajlaşma bayan veya erkek olabilir. Amacım arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak aynı düşünce de olduğum insanlarla tanışıp sohbet etmek isterim. Arkadaşlık kurmak isterim ilgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Siteleri Ücretsiz Mesajlaşma - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Haziran 2023 19 Haziran 2023 — 06:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar