Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz - 22 Edirne, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz

İyi günler ben Can bekar bir beyim. Çalışan kendi ayakları üstünde duran hayatında belli bir düzeni olan düzenli dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Benim aradığım aslında bayan arkadaş sitesi ücretsiz sitelere bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir ilan veya site bulamadım. Daha doğrusu uzun bekleyişler ve gelmeyen cevaplar olduğundan dolayı burada da şansımı denemek istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan bir beyim. Yaşım 36 bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Yalnız yaşayan ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen bir beyim.Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü hayatımda istediğim yuvayı kurabileceğim ciddi bir ilişki düşünebileceğim bir bayan girmedi. Benim istediğim yuva yada aile ortamı beni anlayan dinleyen bir eşim olsun birbirimize her konuda destek olabileceğimiz birbirimizi anlayabileceğimiz eşimle birlikte vakit geçirmek onunla birlikte mutlu olmak onunla birlikte üzülmek bir sıkıntımı eve geldiğimde rahatça anlatabileceğim mutlu olabileceğim bir bayan arıyorum. Ve bu şekilde olabilmek ve çevremde gördüğüm kadarı ile artık çok zor bir durum. Bu yüzden de evlenmedim. Ancak artık bende kendi ailemi kurmak mutlu olmak istiyorum. Edirne de yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün ciddi bir ilişki evlilik düşüncesi olan bir beyim. Hayatımda ki bayanın da bakış acısı evliliğe olan düşüncesi inancı bu şekilde olmasını istiyorum. Bunun için de bayan arkadaş sitesi ücretsiz sitelere baktım.

Ama pek istediğim gibi bir yer bulamadım. Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen evine ailesine düşkün evlilik düşüncesi benim gibi olan eşi ile mutlu olmak isteyen dürüst saygılı kibar bakımlı bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların bayan arkadaş sitesi ücretsiz ilanıma cevap verecek bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mayıs 2024 17 Mayıs 2024 — 13:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar