Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

dul kadın numarası - 68 Aksaray, Bayan - Arkadaş Arıyorum

dul kadın numarası

Merhaba ilanıma başlamadan önce dul kadın numarası ilanları peşinde koşan ya da dul kadın numarası için mesaj gönderecekler var ise lütfen ilanıma yazmasınlar. Buraya ilan ekleme nedenim birileriyle sohbet ederek vakit harcamaktan çok bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirmek istememdir. Bu nedenle dul kadın numarası gibi istekler ile mesajalr göndermeyiniz yanıtlamayı planlamıyorum. Öncelikle 31 yaşındayım ve Aksaray Ağaçören ilçesinde yaşamaktayım. Dul çocuk sahibi olmayan bir bayanım. Evliliğim sonlandıktan bu yana çelişip kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Ailemle yaşıyorum ve aynı zamanda aileme de destek olmaya çalışıyorum. Tüm zamanını işi ile ailesi için harcayan bundan da son derece huzur duyan bir yapım var. Ancak durum böyle olunca sosyalleşecek pek zamanım kalmamakta. Bu nedenle böyle bir evlilik ilanı yazmak hayatımın şu döneminde bana oldukça mantıklı geldi.

Aradığım bey 30 ile 35 yaşları arasında olabilri. Dul olabilir, dul çocuk sahibi olabilir ya da bekar hiç evlenmemiş bir bey de olabilir. Ancak benim ilk tercihim dul çocuk sahibi olmayan beylerden yana olacaktır. Maddi olarak bana yakın ya da bana denk bir maddi durumu olması yaşam tarzlarımız ve alışkanlıklarımız açısından çok daha uyumlu olacağını düşünüyorum. Fiziksel bir özellik ya da dış görünüş olarak herhangi bir kriterim yok. Benim için karşımdaki beyin iç güzelliği çok daha önemlidir. Diğer yandan kendine özen gösteren her bey benim görsel kriterlerimi karşılamaktadır. Asıl dikkat edeceğim kriterim karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst bir şekilde yaklaştığı ve ne kadar dürüst bir yaşantı sürdürdüğüdür. Diğer bir özen göstereceğim kriterim ise karşımdaki beyin bana olan yaklaşımı, kibarlığı, nezaketi ya da bayanlara karşı olan tutumu olacaktır.dul kadın numarası - 10 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Mart 2024 5 Mart 2024 — 13:40
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

10 Yorum

Yorum Yap
 1. Slm bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın.

 2. Slm iyi geceler niyetim sadece mutlu bi yuvam olmasını istiyorum aksarayda yaşıyorum kendime ait dairem var.

 3. Tam kafa degi gibi söylemişsin benimle kafa dagıtmaya ne dersin.

 4. Kazikli ben yalınızın evim var arabam var çifte vatandaşlık Türkiye hem Almanya’da yaşayan aylığım çok yüksek telefon kadar ara beni canı gönülden tebrik ediyorum senden evlenirim çidiyim.

 5. Ismim alev dul bekar farketmez erkeklerimi arıyorum bedava telefonda arayın.

  1. Tam kafa degi gibi söylemişsin benimle kafa dagıtmaya ne dersin.

  2. Tanisma herşey.

  3. Hertürlü tanırız istersen.

 6. Merhaba tam bana goresiniz seninle tanismak istiyorum bu benim telim

 7. merhaba 32 yaşında dul beyim çocuğum yok. ilanınızı okudum bende ciddi düşünüyorum. ilgilenirseniz bende kriterlerimi size yazmak isterim. Maddi sorunum yok.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar