Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlanı Şarkıları - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlanı Şarkıları

İyi günler aşk ne kadar güzel bir duygu değil mi aşık olmak kalbinde birine yer vermek onu sevmek onu düşünmek onu önemsemek gerçekten çok güzel bir duygu peki aşk ilanı şarkıları size ne hissettirir.

Aslında için de aşk geçen her şey güzel dir bana göre. Bu şiir olsun söz olsun şarkı olsun her şey çok güzeldir. Aşkın kendisini yaşamak hissetmek gerçekten önemlidir diye düşünüyorum. Ancak şöyle bir durum da var insanlar aşkı bazen çok yanlış anlaya biliyor.Aşık oldum tamam bitti diyenler de var. Ancak aşk o kadar kısa süren bir şey değil. Aşık olmak sevmek birisine önem vermek onu kendinden önce düşünmek bence bu hayatta her insan ister. Peki birisini sevdikten sonra o kişinin bizim için doğru kişi olduğunu veya gerçek aşk beslediğimizi nasıl anlayabiliriz aslında bunu anlayamayız bunu ancak yaşayarak öğreniriz bana göre tecrübe ediniriz bazen yanlış ilişkiler yaşarız bazen bu yanlış ilişkiler bizi doğru sonuca ulaştırır. Zaten aşık olduğumuz zaman bunu belli bir süre anlamayız daha sonradan fark ederiz. İçimizde duyduğumuz duyguyu daha sonra anlarız ve adına aşk deriz. Bir de insanı aşık olmasan bile güzel duygularla kaplayan aşk ilanı şarkıları ve bu şarkıları dinlemek var bir şarkı dinlersin ve bambaşka duygulara sürükler seni.

Gerçekten bu aşkı yaşamak hissetmek istersin. İşte asıl önemli olan da bu diye düşünüyorum. Ben de bir şarkının sana hissettirdikleri aşk ilanı şarkıları olsun başka aşkla ilgili bir şarkı olsun sana en güzel duyguları hissettirir. Ve karşı tarafa karşı hissettirdiğin duyguların açığa çıkmasını sağlar. Bir şarkı neler yapıyor hayatımızda neleri değiştiriyor aslında.Aşk İlanı Şarkıları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Temmuz 2024 13 Temmuz 2024 — 22:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar