Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Oyun Siteleri - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Oyun Siteleri

Bir bayan olarak oyun oynamak ve bu oyunu yalnız oynamak bazen oldukça sıkıcı olabiliyor. Özellikle yalnız yaşayan ve oyun meraklısı olan bir bayan olarak kendi kafamda bir arkadaş bulmak çok zor. Çünkü herkes oyun oynamıyor bilgisayar olsun ps4 olsun bir çok yerde artık oyun oynamak gerçekten eğlenceli ve güzel vakit geçirmeni sağlıyor. İşte ben de bunun için arkadaş oyun siteleri bakmaya ve benim gibi oyun oynayan arkadaşlarla iletişim kurmak ve birlikte oynamak istedim.

Ancak baktığımda pek bulamadım. İşte bunun için ben de arkadaş oyun siteleri bakar iken bu arkadaşlık sitesi denk geldi. Ve buraya kendi ilanımı açmak ve biraz hem kendimi tanıtmak hem de benim gibi oyun oynayan ve arkadaş edinmek isteyen birlikte oyun oynamak isteyen bir arkadaş bulmak istediğimden dolayı ilan açmak istedim. Oyunlar bir tek erkekler için değil artık her yaştan insan yada her çeşit kişi oyun oynuyor. Ve bende bu videolardan merak salmıştım ve bir baktım bir sürü oyunlar var eğlenceli güzel vakit geçirebileceğin hikayesi ile olsun yada seni eğlendirerek olsun bir sürü oyunlar var. Ancak bazı oyunlar gerçekten tek başına olmuyor yanında bir arkadaşın ile birlikte oyun oynamak aynı oyunu oynamak daha eğlenceli oluyor. Bakıyorum bir arkadaş grubu korku oyununu iki üç kişi girmişler birlikte oynuyorlar. Bunları tabi bizzat görmedim ancak izledim videolarını işte bende böyle oyun arkadaşı bulmak istediğim için buraya ilan açmak istedim.

Benim gibi oyun oynamayı seven bilgisayardan olsun ps4 olsun birlikte oyun oynayabileceğimiz oyunda birbirimize yardım edebileceğimiz bir arkadaş edinmek istediğim için arkadaş oyun siteleri bakmak istedim. Benim gibi ilgilenen arkadaşların bayan veya erkek olabilir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Oyun Siteleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Nisan 2024 1 Nisan 2024 — 12:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar