Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

2.Kez Evlenmek İstiyorum - 57 Sinop, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

2.Kez Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben aslında 2.kez evlenmek istiyorum bunun için de kendime uygun ilan açabileceğim yada arkadaşlık sitesi aradım ve benim düşünceme göre en mantıklısı da bu arkadaşlık sitesi geldi. Ve buraya ilan açmak ve kendi düşüncemi paylaşmak istedim. Yaşım 46 bekar çalışan bir bayanım.

Bir kez evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte kalıyor. Aslında boşanalı çok oldu. Ancak çocuğum küçüktü o zaman ve bende evlilik düşünmüyordum. Ancak artık çocuğum büyük ve o kadar küçük değil ve bende artık bu nedenden dolayı ve daha fazla yalnız kalmak istemediğimden dolayı 2.kez evlenmek istiyorum ilanını açabileceğim bir arkadaşlık sitesi arıyordum ve bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi. Ben olgun evine ailesine bakan sahip çıkan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evini ailesini düşünen sahip çıkan evine ailesine bağlı sadık bir bayanım.Sinop da yaşıyorum. Yalnız yaşayan çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir bayanım.

Ben aslında bu kararımı verdikten sonra bir kaç arkadaşlık sitesine baktım ancak istediğim gibi bir site bulamadım bunun için de 2.kez evlenmek istiyorum diye bu arkadaşlık sitesinde ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşı 46-52 arası olan evlilik düşünen maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerinde sevdikten anlaşabildikten sonra benim için pek bir önemi yok.Dürüst saygılı samimi kibar anlayışlı bir bey olması evine ailesine düşkün önemseyen bir bey olması benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir Evlilik düşünen bu konuda ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.2.Kez Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Nisan 2024 12 Nisan 2024 — 01:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar