Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Ücretsiz - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Ücretsiz

Ben Antalya’da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Buraya çalışmak için gelmiştim ve sonra da daha da geri dönmedim. Ve halen burada yaşıyorum. Buraya yada hayatımda arkadaş sitesi ücretsiz sitelere nasıl merak saldığımı söylemek isterim.Daha önce hiç katılmadım buna benzer yada normal arkadaşlık sitelerine üyelik gerektiren herhangi bir arkadaşlık sitesinde bulunmadım.

Buna hayatıma hem biraz renk katmak için hem de arkadaş edinmek ve evleneceğim doğru insanı bulmayı umut ediyorum. Ve bu durumda da bu arkadaşlık sitesini buldum ve bana göre en uygun gelen bu arkadaş sitesi ücretsiz siteye ilan açıp bırakmak ve şansımı denemek istedim. Açıkça söylemek gerekirse pek bir sosyal hayatım yok biraz anti sosyalim ve evde vakit geçirmesini boş zamanlarımda evde olmayı daha çok seviyorum. Zaten iş koşuşturmacısında pek öyle kendime vakitte ayıramıyorum arta kalan zamanlarda da kendimi evimde dinlenerek vakit geçirerek zamanım geçiyor. Yaşım 35 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Pek düşünmedim hem de karşıma doğru insan henüz çıkmadı. Bu nedenden dolayı kendimi burada bu arkadaşlık sitesinde buldum. Hem hayatıma biraz renk katmak ve heyecan katmak için hemde arkadaş edinmek evleneceğim doğru insanı bulabilmek için buraya ilan açıyorum.Dürüst, bakımlı, kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Samimi sıcak kanlı sadık bir bayanım. Yalnızlığımı yok edebilecek kendini evliliğe hazır hisseden bir bey ciddi düşünen bir bey erkek arıyorum. Hayat bir fincan kahve gibidir. Kahvenin tatlı ve ya acı olması şekerli ve ya şekersiz olması önemli değil. Zaten kahvenin tadı önemli değil önemli olan o kahveyi kiminle içtiğiniz o kahveyi yanınızda size değer veren ve sizin değer sevdiğiniz bir kişi ile içmek daha güzel olur ve tadı daha güzel olur. Yani demek istediğim evlenip sevdiğim kişi ile sıcak bir kahve oturup konuşabileceğim yanında kendimi huzurlu mutlu hissedeceğim bir evlilik istiyorum.

Bir beyde aradığım özellikler dürüst, sıcak kanlı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı dinlemesini bilen eşine evine saygı duyan bir bey olmasını isterim. Ailesine düşkün ailesine samimi davranacak ailesi ile vakit geçirmeyi seven ailesine sahip çıkabilecek bir bey olması benim için önemlidir. Yaşı 35-45 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Yeter ki bana karşı dürüst olsun benim için bu önemlidir. Yaşadığı yer önemli değil ama Antalya ve çevresinden olursa iyi olur. İlanımla ilgilenen arkadaş sitesi ücretsiz ilanlara bakan beylerin mesajlarını cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Mart 2024 14 Mart 2024 — 09:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar