Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Facebook Arkadaş Arama Detaylı - 15 Burdur - Arkadaş Arıyorum

Facebook Arkadaş Arama Detaylı

Herkes günümüzde artık milyonlarca insanlar dünyanın dört bir tarafında Facebook çok yaygınlaştı.Bu kadar yaygın olan bir sosyal ağ üzerinden insanların akrabaları dostlarını arkadaşlarını ekleyerek birbiri ile iletişim kurmaya çalışmaları ve buna aracılık etmesi aslında güzel bir uygulama. Ancak bilmediğimiz nokta şu Facebook Arkadaş Arama Detaylı birisi detaylı bir şekilde tanıyıp tanımadı rastgele arkadaş ekleyebiliyor.

Ve ne yazık ki bu facebbok hesabınızda tanıyıp tanımadığınız bir sürü kişiden istek gelebiliyor. Tabi bunları kabul etmek yada etmemek sizin elinizde. O da ayrı bir konu. Facebook gelişmiş arama seçeneği ile alakalı alakasız bir sürü kişi listesini size sunar. Facebook’ta çok yaygın bir isme sahip olmayan bir arkadaş bulmakta zorlanabilirsiniz. Çünkü sosyal ağ platformunda aynı ada sahip düzinelerce veya yüzlerce insan olabilir. Facebook gelişmiş arama özelliğini kullanıyorsanız, genellikle bir kişiyi bulmak çok daha kolaydır.Ve bu konuda bir sürü arkadaş önerisi arasında sizin o arkadaşınızın özelliklerini işini yaşadığı yerin ve bir çok filtreyi kullanarak arama alanını kısıtlayabilirsiniz. Ancak Facebook gibi büyük bir sosyal platformun bile bazı kesimleri var. Bu kesimler açıkça bu arkadaşlık bizim gibi facebook bu şekilde kullanmayan biz daha çok eski arkadaşlarımızı yeni arkadaşlarımız iletişimde olduğumuz kişileri ekleyip en azından onlarla buradan iletişim kurabiliyoruz. Her nerde olursa olsun dünyanın dört bir tarafından rahatlıkla buradan iletişim kurabiliriz ve arkadaş olarak ekleyebiliriz. Ancak Facebook Arkadaş Arama Detaylı bu şekilde kullanmayan insanlar da var. Bunu rastgele bir arkadaş arayarak onu işletenler rahatsız edenler ve bir çok örnek vererek bunu çoğaltabiliriz. Facebook’un gelişmiş arama seçeneği, belirli ölçütlerle eşleşen yayınları bulmak için de kullanışlıdır. Hatta daha önce sahiplerini hatırlayamadığınız Facebook sayfalarında gördüğünüz yayınları bulmak için bile kullanabilirsiniz.Bir Facebook grubunun üyesiyseniz, gelişmiş bir arama yapma yeteneğini, özellikle o gruptaki herhangi bir yayını hızlı bir şekilde bulmanızı sağladığından özellikle yararlı bulacaksınız. Grup sayfasında arama yapmak, yayınları veya kişileri aramaktan biraz farklıdır. Facebook üzerinden farklı aramalar olduğunu mesaj veya bir grupa katılmış iseniz o eski yayınları bulmak için bile gelişmiş arama yapabilirsiniz. Bunlardan da bahsetmek istedim.

İşte bu konuda her yerde olduğu gibi bu şekilde sahte hesapların olduğu ve bu şekilde Facebook Arkadaş Arama Detaylı bir şekilde kullanarak bu sahte hesapla birlikte birilerini rahatsız etmeyi başaran ve bundan zevk alan insanlar da burada dünya genelinde yaygın olan bir sosyal platformda bile mümkün. Bir kişi sahte hesap açarak sevmediği yada tanıyıp tanımaması önemli bile değil bir kişiyi rastgele bile olabilir. Onun ekleyip onu rahatsız edebilir. Kimisi için bunlar zevk haline dönüşmüş. Bence tabi ki yanlış ama bide gerçekler var ve bu konuda bundan bahsetmeden geçmek olmaz diye düşündüm.Facebook Arkadaş Arama Detaylı - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Mart 2024 15 Mart 2024 — 02:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar