Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk İlanı Sözleri - 18 Çankırı, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk İlanı Sözleri

Bir aşk ilanı olarak da bilinen sevgi itirafı kişinin karşı tarafa duyduğu içinde duyduğu ifade şeklidir. Bunun için de insanlar sevgilerini dile getirmek ve bunu ifade etmek için aşk ilanı sözleri bakıyorlar ve bunu ifade ediyorlar veya ifade etmeye çalışıyorlar.

Aşık biri ifadesini duygularını aşk mektupları veya aşk şiirleri yada aşk sözleri ile çeşitli biçimlerde sunabilir.Özellikle birisine karşı derin duygular besliyor ve bunu söylemek istiyorsak bu aşk ilanı sözleri ile daha da net bir şekilde açıklayabilir veya da ifade edebilir. Ama bazen bir aşkı ifade etmek için bu sözlerde yeterince açık ve net olmayabilir. Bunun için ifade edeceğimiz duygumuzu göre bir söz bulmaya çalışmak ve buna uygun bir şekilde ilan etmek en iyisi ve en uygunu olur diye düşünüyorum. Ancak ne olursa olsun insanlar her zaman içinde beslediği duyguları göstermek belli etmek karşı tarafa söylemek ister. Bazen reddedileceğini bilse de bazen içinde ki duyguları karşı tarafında hissetmediğini bilse de yine de söylemek ister.

Çünkü o duygular hissettiği duygular onun için çok önemli ve çok değerlidir. Çünkü aşkı sevgiyi hissetmiştir. Hiç bir şey yaşamadan o kişiye aşık olmak her gördüğünde kalbinin pır pır atması yanında geçmesini beklemesi gittiği geldiği yolları uzaktan ezberlemek ve bir gün seni fark edecek diye beklemek nasıl bir duygu bilemezsiniz. Derler ya midemde kelebekler uçuşuyor gibi olursun. İşte aşk ilanı sözleri senin içinde ki duyguları açıklamak için kullandığın bir sözlerdir.Aşk İlanı Sözleri - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Mart 2024 23 Mart 2024 — 18:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar