Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulma Siteleri Yorumlar - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulma Siteleri Yorumlar

İyi günler benim için bir arkadaşlık sitesine bakmadan önce yada o arkadaşlık sitesinde arkadaş edinmeden önce arkadaş bulma siteleri yorumlar bakmak daha önemli. Çünkü bir siteye kayıt yada üye olmadan yada bunun gibi ilan açmadan önce ilk başta yorumlara bakmak benim için daha önemli.

Çünkü günümüzde zaten arkadaşlık siteleri o kadar yaygın ki artık herkes arkadaş edinmek için veya arkadaş bulmak için sohbet etmek arkadaşlık kurmak veya evleneceği bayanı veya erkeği bulmak için artık arkadaşlık sitelerini tercih ediyor. Peki bir arkadaşlık sitesinin sizin için uygun olup olmadığını nasıl anlarız. En azından ben kendi düşüncemi söylemek isterim ki benim açımdan bir arkadaşlık sitesinin uygun olup olmadığını o arkadaşlık sitesinin içindeki yorumlara bakarak yada onun hakkında yorumlara bakarak diğer kişilerin paylaştığı yazıları yorumları okuyarak az yada çok veya biraz olsun fikir sahibi olabiliriz. Bunun için de arkadaş bulma siteleri yorumlar bakmak en azından benim açımdan bu yüzden önemli. Çünkü baktığım arkadaşlık sitesini yada katılacağım arkadaşlık sitesinin hakkında o siteye kendi ilanımı veya üye veya kayıt olmadan önce az yada çok biraz olsun bir fikir sahibi olabiliyorum. Ve nasıl bir site olduğunu ne yapmam gerektiği konusunda yada o sitenin arkadaşlık üzerine mi daha çok yaygın kullanıldığı veya ciddi bir ilişki üzerine mi daha yaygın kullanıldığı belli oluyor.

Bu siteye ilan açma sebebim ise dediğim gibi ilk başta arkadaş bulma siteleri yorumlar baktım ve bu sitenin benim açımdan uygun olduğunu düşündüm. Tabi arkadaş edinmek isteyen olsun evlilik amacı ilen yazan olsun yani ciddi bir ilişki isteyen olsun bir çok kişinin ilan açtığını gördüm. Ve hem ilan açma fikri diğer arkadaşlık sitelerinden farklı geldiği için buraya kendi ilanımı açmadan önce biraz olsun kendi düşüncelerimi açıklamak için bu ilanı açmak daha mantıklı geldi bana.Arkadaş Bulma Siteleri Yorumlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 1 Nisan 2024 1 Nisan 2024 — 08:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar