Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Bayan - 45 Manisa, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Bayan

Evlilik güzel bir şey sevdiğin aşık olduğun gönlünü verdiğin birisiyle bir ömür boyu geçirmek güzel bir durum. Bunun için de bende evlilik ilanları bayan ile ilgili ilanlara bakmak istedim. Ancak tabi her ilan açan bayanın kendine göre kriterleri var hepsi yada kimisi de mantıklı şeyler olsa da benim için en uygun olanı kendi ilanımı açmak olacağını düşündüm.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesine takip ettiğim bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 41 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ciddi bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı yanlış bir seçim yapmışım hayatım için. Ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Manisa da yaşıyorum maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst, saygılı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evine ailesine düşkün bir beyim. Anlayışlı evine ailesine bağlı kendini bilen bakımlı tertipli düzenli bir beyim. Ben evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Bunun için eşim olacak bayandan da aynısını bekliyorum.Bunun için de evlilik ilanları bayan ile ilgili ilan bakar iken bana yakın bir ilan bulamadım.

Ancak benim gibi düşünen evine ailesine bağlı saygılı, dürüst, evine ailesine bağlı bakımlı temiz tertipli düzenli evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir evlenmeyi düşünen ve bu konuda ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Bunun için de evlilik ilanları bayan ile ilgili ilan açmak ve ilgilenen bayanlardan cevap bekliyorum.Evlilik İlanları Bayan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Haziran 2024 24 Haziran 2024 — 11:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar