Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ben Seninle Evlenmek İstiyorum Rusça - 12 Bingöl, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ben Seninle Evlenmek İstiyorum Rusça

Merhabalar ben romantik bir evlilik yaşamak yada romantik bir evlilik teklifi almayı herkes ister. Sonuçta hayatında bir kez insan evleniyor ve bunun özel olması için her şeyi yapabilir yada istemekte hakkı vardır diye düşünüyorum. Aslında geçenler de bir rus arkadaşım vardı.Ve ona ben seninle evlenmek istiyorum Rusça konuşarak güzel bir ilanı aşk etti.

Ve ona gelen evlilik teklifi beni gerçekten şarşırtmıştı çünkü sevgili olduğu kişi yada evleneceği kişi Rusça bilmiyordu ve bunu öğrenmiş ve güzel bir sürpriz yaparak evlilik teklifinde bulundu.Ve bu yüzden ben de en azından duygularımı paylaşabileceğim bir yer aradım.Bunun için de ben seninle evlenmek istiyorum Rusça ilanını buraya açmak istedim. İstediğinde gerçekten insanlar yada karşında ki kişi romantik olabiliyor. Ama ne yazık ki bu o kadar sık bulunan bir durum değil. Çünkü sonuçta herkes ister özellikle bayanlar bu konuda bir sürü hayalleri vardır. Ancak bazen istediğimiz gibi bir evlilik teklifi alamayız yada hayal kırıklığına uğrarız.İşte o zaman da insan üzülüyor biraz karşısında ki kişinin romantik duygusal olmasını istiyor.

Ancak sen ne kadar söylersen söyle bunun değişmesi mümkün değil hem sen söyledikten sonra yapacağı herhangi bir sürpriz de pek bir önem arz etmez. Çünkü bu ister evlilik teklifi olsun ister başka bir sürpriz olsun bunu sen söyledikten sonra pek bir anlam ifade etmez. Önemli olan kendi içinden geldiği için sana karşı olan özel duyguları olduğu için yapmasını isteriz.Bunun için de ben seninle evlenmek istiyorum Rusça söylemek gerçekten onun için çok özel oldu çünkü karşı kişinin içinden gelen düşünmüş ve o şekilde ona evlilik teklifinde bulunmuş bence bu işte gerçekten çok güzel ve çok önemli bir şey.Ben Seninle Evlenmek İstiyorum Rusça - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Mayıs 2024 8 Mayıs 2024 — 06:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar