Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaşlık İlanları Bayan - 03 Afyon, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaşlık İlanları Bayan

Merhaba ben kendime uygun ilan açabileceğim bir arkadaşlık sitesi arıyordum. Bunun için de arkadaşlık ilanları bayan olan ilan sitelerine bakmak istedim nette ve karşıma aslında bir sürü arkadaşlık sitesi çıktı ancak benim istediğim gibi ücretsiz ve aynı zamanda ilan açılabilen bir site olarak bunu buldum. Ve buraya kendi ilanımı açmak istedim.

Ben yaşım 49 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle birlikte yaşıyordu. Ancak o da bu sene kendine ait bir düzen aile kurdu. Ve bende yalnız kaldım. Tabi bu hayatta her şey bizim için yalnızlık da evlenip ayrılmak da bizim için ancak ben bundan sonra ki hayatımda beni anlayacak dinleyecek bana destek olacak yanında huzur bulabileceğim rahat edebileceğim bir bayan arkadaş yada hayat arkadaşı aradığımdan dolayı bu arkadaşlık sitesine arkadaşlık ilanları bayan ilanını açmak istedim. Afyon da bekar yaşıyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik ve anlayışlı bir beyim. Ve şunu da belirtmek isterim. Eğer burada evleneceğim bayanı bulursam Afyon da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var. Ve onu bozup başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Bu nedenden dolayı Afyon da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur. Bunu da baştan söylemek istedim ki sonradan sorun olmasın diye. Çalışıyorum maddi yönden bir sıkıntım yok. Tek sıkıntım bu hayatta ki tek sorunum şu anlık yalnızlık. Tabi Allah başka bir sıkıntı keder vermesin. Daha kötü bir şey de olabilirdi. Ben evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan bir beyim. Evim de huzur güler yüz varsa bende mutlu olurum. Tek istediğim şey evlilikten huzur güler yüz ve mutluluk ben bir tek bunları istiyorum.

Bir bayanda aradığım özelikler ilk başta ailesine düşkün benim gibi düşünen evliliği benim gibi gören bir bayan arkadaş arıyorum. Evi ve ailesi ile mutlu olabilen yeri geldi zor zamanında da destek olabilecek sorumluklarını bilen eviyle ailesi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-49 bekar evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Çalışmasını istemem ancak kendi isterse de buna engel olmam ve verdiği kararına destek olur ve yanında olurum. Dürüst, saygılı, güler yüzlü evlilik düşünen tekrar bir yuva aile düzen kurmak isteyen arkadaşlık ilanları bayan ilanıma cevap verecek bayanların cevaplarını bekliyorum.Arkadaşlık İlanları Bayan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Şubat 2024 11 Şubat 2024 — 23:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar