Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dul bayan arıyorum - 03 Afyon, Bay - Arkadaş Arıyorum

Dul bayan arıyorum

Merhaba bayanlar ben Kerem 43 yaşında dul yanlız bir beyim. Afyonkarahisar İhsaniye de yaşıyorum. Bu zamana kadar başımdan bir evlilik geçti ve bu evlilikten iki çocuğum var ve çocuklar anneleri ile kalıyorlar arada da bende tabi. Boşanalı yıllar oldu ve bu süre içinde hep yalnızdım. Yalnızlığımı arada görüştüğüm çocuklarım ve işim ile telafi etmeye çalışırken bir de baktım yıllar geçmiş. Artık yalnızlık zor geliyor ve benim gibi olan dul bayan arıyorum. Ciddi planları olan ve hayatını dul bir beyle birleştirmeye kara vermiş dul bayan arıyorum. Özellikle dul bayan arıyorum çünki ben de dul bir beyim ve dul bayanlarım çok daha fazla yaşanmışlıkları olduklarını düşünüyorum. Belli zorlukları gören dul bayanlar bunların üstesinden gelerek hayatlarında belli başlı zorluklar ile artık başa çıkma konusunda çok daha kararlı ve güçlü oluyorlar. En azından bu benim gözlemim ve görüşüm.

Aradığım bayan 35 ile 45 yaşlarında, dul bir bayan olabilir ya da hiç evlenmemiş de olabilir ancak ilk tercihim dul bayanlardan yana olacaktır. Çocuk sahibi de olabilir. Sonuçta bende çocuk sahibi bir beyim ve evlat ile uğraşmanın ne kadar zevkli ve güzel bir duygu olduğunu iyi bilirim. Maddi olarak herhangi bir problemim yok orta seviyenin biraz üzerinde bir gelir seviyem var denebilir. Aradığım bayandan herhangi bir maddi beklentim yok. Kendine özen gösteren ağır başlı ve aile kurumuna saygı ve özen gösteren bir bayan olması ilk isteğim. Yazacak dul bayanların ayrılıklarından en az beş yıl geçmemiş ise yazmamalarını tercih ederim. Bu psikolojik bunalımda yanlış karar veren bir bayanın hata yapma nedeni olmaktan korkuyorum. Fiziki herhangi bir standardım yok. Kendine özen gösteren bakımlı her bayan yazabilir.

Kriterlerim aslına bakılırsa gayet az ve kısa. Ancak biraz da kişisel görüş ve düşüncelerimi de anlamanız için detaylı olarak anlatmaya çalıştım. Siz de göndereceğiniz mesajlarda detaylandırarak bahsederseniz kendinizden ben de sizin görüş ve düşünceleriniz ve hatta hayata bakışınız hakkında ön bir fikir edinme şansına sahip olabilirim. Bunların dışında kriterlerime uymayan bayanların yazmamalarını rica ediyorum. Mesajlarınızı bekliyorum …Dul bayan arıyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 24 Mayıs 2024 24 Mayıs 2024 — 20:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar