Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

arkadaslık sohbet sitesi - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

arkadaslık sohbet sitesi

Merhaba ben Nurdan Adıyaman da yaşıyorum ve dostça bir sohbet edebileceğim bir site ararken arkadaşlık sohbet sitesi arasında buraya rastladım ve ilan eklemek istedim. İlan eklemeden önce diğer ilanlara baktım çok farklı ilanlar mevcut iken neden ben sadece dostça bir sohbet ilanı eklemeyeyim dedim. Açıkçası ilk kez bir arkadaslık sohbet sitesi ilanı oluşturuyorum ve neler yazılır bilemediğimden biraz diğer ilanlardan kopya çekebilirim bunu başta belirtmek istedim.

Öncelikle buraya ilan eklemekteki amacım dostça bir arkadaşlık ve sohbet etmek istemem. Bu nedenle aklında tartışacağı bir konu olan her erkek ya da her bayan ilanıma mesaj gönderebilir. Erkek ya da bayan tarafından gelen mesajları ayırdetmiyorum. Benim için önemli olan 40 yaş üstü kişilerin yazması ve tabiki seviyeli mesajlar olması. Seviyeli ve dozunda yazılan her mesaja yanıt yazmayı düşünüyorum. Böylelikle biraz zaman harcarken biraz da sohbet ederek dertleşebileceğimi düşünüyorum.

Lütefen ilanıma sohbet kelimesini duyan herkes yazmasın tek kriterim var o da yaş. Yaşı kriterime uymayan ya da dürüst ve dostça bir sohbet etmekten başka amaçları olanlar bu ilandan uzak dursunlar. Canı sıkılan ve paylaşacak bir şeyleri olan herkesi ilanıma mesaj atmaya bekliyorum.

Biraz kendimden bahsetmek gerekirse ben Adıyaman da yaşayan bir ev hanımıyım. 41 yaşındayım. İnternette geçirecek biraz her gün vaktim oluyor ve bunu birileri ile sohbet ederek değerlendirme düşüncesindeyim. Gündelik sıkıntılar, sorunlar, rutinler ya da tanımadığınız birine anlatmak isteyebileceğiniz dertleriniz olabilir konu her ne olur ise olsun mesajlarınızı bekliyorum.arkadaslık sohbet sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Nisan 2024 21 Nisan 2024 — 14:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar