Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

arkadaş edinme siteleri - 68 Aksaray, Bayan - Arkadaş Arıyorum

arkadaş edinme siteleri

Merhaba öncelikle arkadaş edinme siteleri ilanlarına daha önce de rastlasamda ilk defa kendi ilanımı oluşturuyorum bu nedenle eksiklerim olur ise mesaj göndererek sorabilirsiniz. Zevkle tüm sorularınızı yanıtlarım. Daha önceleri rastlarığım arkadaş edinme siteleri ilanlarından hatırladığım kadarıyla artık kendi ilanımı oluşturmaya çalışacağım. Öncelikle 25 yaşında hiç evlenmemeiş bir bekar bayanım. Çalışıyorum ve ailem ile yaşıyorum. Tüm zamanımı işim ile harcoyorum ve artan az zamanımı da ailem ile geçirmek bana daha çok huzur veriyor. Bu nedenle hayatımın bu döneminde arkadaş edinme siteleri ilanı oluşturmak bana çok daha cazip geldi. Aksaray Gülağaç ilçesinde yaşıyorum ve buraya bu ilanı oluşturmaktaki amacım ciddidir yani bir bey ile tanışarak evlenmeyi istiyorum tabi aşağıda sıralayacağık kriterlerime uygun bir beye rastlar isem.

Aradığım bey 25 ile 35 yaşları arasında olabilir. Medeni durumu bekar ve hiç evlenmemiş bir bey olmalı. Tabi benim gibi ciddi düşünen evlilik amacı ile benimle görüşen bir bey olmalı. En fazla dikkat edeceğim kriter karşımdaki beyin bana ne kadar dürüst yaklaştığı ve ne kadar dürüst bir yaşam sürdürdüğüdür. Diğer bir önemli kriterim ise karşısındaki bayana nasıl davrandığı, kibarlığı ve nezaketidir. Bunların dışında maddi olarak evliliği düşünen her beyin olması gerektiği gibi ailesini geçindirebilecek seviyede olmalı. Fiziksel ya da görsel olarak herhangi bir kriterim yok. Karşımdaki eş adayının iç güzelliği dış güzelliğinden çok daha önemli benim için.arkadaş edinme siteleri - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Mart 2024 6 Mart 2024 — 14:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. 68 aksaray gizlilige önem veren adam gibi adam bayan varsa arasın.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar