Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

arkadaş arıyorum siteleri - 68 Aksaray, Bayan - Arkadaş Arıyorum

arkadaş arıyorum siteleri

Ben irem ilk defa bir arkadaş arıyorum siteleri ilanı yazıyorum ve bu nedenle eksiklerim olur ya da ilanımda bulamadığınız noktalar olursa mesaj göndererek sorabilirsiniz. Zevkle mesajlarınızı yanıtlarım. 38 yaşında dul çalışan bir bayanım. İlk evliliğimden çocuk sahibi değilim. Çalışıyorum ve kendi ayaklarım üzerinde durmaya çalışıyorum yıllardır. Tüm zamanımı işim ile harcamaya çalışıyorum ve pek gezme ya da eğlenme gibi alışkanlıklarım yok. Bu nedenle arkadaş arıyorum siteleri ilanı yazmak hayatımın bu döneminde çok mekul geldi ve diğer arkadaş arıyorum siteleri ilanlarına da bakarak kendi ilanımı yazmaya çalışacağım. Aksaray Sarıyahşi ilçesinde yalnız yaşıyorum ve buraya ilan ekleme amacım ciddidir. Yani dürüst bir bey ile tanışarak hayatımı birleştirmek istememdir.

Aradığım bey 38 ile 45 yaş arasında olabilir. Benim gibi dul bir bey olabilir, dul çocuk sahibi bir bey olabilir ya da hiç evlenmemiş de olabilir. Ancak benim öncelikli tercihim tıpkı benim gibi dul çocuk sahibi olmayan beyler olacaktır. Maddi olarak evliliğe hazır her bey gibi ailesini geçindirebilecek seviyede olması yeterli. Dış görünüş ya da fiziksel özellik olarak herhangi bir kriterim yok ancak bakımlı kendi giyimine, görünümüne özen gösteren beyler hep ilgimi çekmiştir. En önemlisi maddi ve manevi olarak evliliği kafasına koymuş ve bunun için hazır olması. En öenemli kriterlerimin başında karşımadaki beyin bana ne kadar dürüst bir şekilde yaklaştığı ve ne kadar dürüst bir yaşantısı olduğudur. Bir diğer önemli kriterim ise ilk evliliğimde yaşadığım kötü tecrübeyi artık yaşamak, aynı hatayı yapmak istemediğimden karşımdaki beyin bayanlara olan saygısı, nezaketi ve tavırları benim için çok önemli.

Aklıma gelen kriterlerim bu kadar. Makul olduğunu ve aklı başında bir çok beyin anlayacağına inanıyorum. Kriterlerime uymayan, ne olduğunu anlamadığım tek kelimelik mesajlara, telefon numarası yazanlara, direk telefon isteyenlere ya da eğlenme amaçlı yazılmış mesajlara yanıt vermemeyi planlıyorum. Bunu da belirtmiş olayım ki boşa zaman harcamayın. Yinede yazanlar kendileri bilirler. Ayrıca yazan beyler hangi kriterlerime ne kadar uyduklarını, kendi kriterlerini ya da kendilerinden birşeyleri yazabilirler ki onlar hakkında fikir sahibi olabileyim ve yanıt yazabileceğim bir şeylerim olsun. Mesajlarınızı bekliyorum.arkadaş arıyorum siteleri - 3 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Mart 2024 10 Mart 2024 — 09:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

3 Yorum

Yorum Yap
  1. Slm naslsinz bende aksardan yaziyorum dilerseniz konusalm.

  2. Slm. Ben Mehmet aksaray merkezden . Bayanlarla gizlilikge önem verenler tanisalim.

  3. Slm bn caner ciddi bir hanfendi yle tanışmak istiyom bu telim bir mesaj atmanız yeterli ismim caner

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar