Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

zengin dullar - 03 Afyon, Bay - Arkadaş Arıyorum

zengin dullar

Merhaba ben Murat Afyonkarahisar Başmakçı da yaşıyorum. Özel bir şirkette çalışıyorum kendi halinde bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım anlaşamadık ayrıldım ve bu evlilikten çocuk sahibi değilim. Maddi durumu pek iyi olmayan bir beyim bunu açık gönüllülükle yazmak istiyorum. Bu nedenle evlilik konusunda pek şanslı değilim ve burada bir ilan oluşturup zengin dullar ile iletişime geçmeye çalışıp şansımı denemek istedim. Bilemiyorum zengin dullar hiç tanımadığınız birinin yazdıkları ne kadar gerçekçi gelir ya da inanırsınız ancak zengin dullar ilanıma gelecek mesajlar benim evlilik adına son çarem diyebilirim. Yazdıklarım sizi korkutmasın borcu harcı olan kötü durumda bir bey değilim. Ancak evlilik konusunda çıkan masraflar işi konu olduğunda karşılayacak durumum yok ve bunu sorun eden bayanlar evlilik konusunda benden uzak duruyorlar.

Ben 36 yaşındayım ve bana mesaj atmak isteyen zengin dulların yaş durumu hiç önemsemiyorum. Ben açık gönüllülükle burada ilan ekleme nedenimi eklemişken tek isteyim neden bana mesaj attığınızı da yazamanızdır. Ayrıca lisans mezunuyum, çalışıyorum iş problemim yok haliyle evleneceğim bayanın eline de bakmam korkulacak kadar kötü durumda değilim. Ailemi orta ve ortaya yakın düzeyde bakmaya çalışırım. Kötü alışkanlıklarım yok. Bu durumda gezmeye ayıracak ne naktim ne de vaktim var. Yani gezme tozma gibi alışkanlıklarım da yok. Varsa yoksa iş ev o aralıkta geçti tüm ömrüm. Ömrüme bir dert ortağı kendime bir eş arıyorum bu dertli yolumda siz de kabul ederseniz.

Aklıma gelenler bu kadar. Bunları yazmak benim için inanın o kadar zor oldu ki o nedenle lütfen alay, şaka vs amaçlarla mesajlar göndermeyin. Bunun dışında aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Mesajlarınızı bekliyorum ve gelecek her bir mesaj için titizlikle detaylı cevaplar yazacağımdan şüpeniz olmasın. Mesajlarınızı bekliyorum …zengin dullar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Mayıs 2024 6 Mayıs 2024 — 17:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar