Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Türkiyeden Evlenmek İstiyorum - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Türkiyeden Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben Belçika da yaşayan bekar bir bayanım. Aslında ailem Türkiye de yaşıyor ancak ben okumak için gelmiştim ve burada da iş bulunca kalmak istedim ve kendime ait bir düzen kurdum. Ancak tabi insan başka bir ülke de başka bir yerde olunca gerçekten sıkıntıları yada yalnızlığı daha da büyük oluyor. Yaşım 34 bekar bir bayanım.Benim ilan açma nedenim ise Türkiyeden evlenmek istiyorum bunun için de kendime uygun bir arkadaşlık sitesi arıyordum.

Aslında kendi işimi kurduktan sonra yada düzenimi kurduktan sonra evlilik düşünüyordum. Ama ne Türkiye ye gelme fırsatım oldu ne de tanışabileceğim gerçekten evlilik düşünebileceğim doğru kişi çıktı karşıma. Bende bunun için bu arkadaşlık sitesine Türkiyeden evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim. Sonuçta artık internetten arkadaşlık kurmak yada ilişki kurmak çok kolay oldu. Bu gibi arkadaşlık siteleri sayesinde insanlar daha yakın ilişkiler kurabiliyor ve bende bu gibi bir yerde şansımı denemek istedim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bakımlı bir bayanım. Türkiye de yaşamak istiyorum. Ama benim için bir sebep lazım sonuçta şu an ailem dışında oraya gelmek için bir sebebim yok onlar da özledikçe ya ben ziyaret ediyorum yada onlar yanıma geliyor ve bir kaç ay kalıyor yani bu açıdan da bir sıkıntım yok. Ancak ben de artık işimi kariyemi kurduktan sonra kendime ait bir ailem olsun evlenmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Sonuçta kimse yalnız kalmak istemez. Ve bende istemediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim gibi evlilik düşünen ancak Türkiyeden evlenmek istiyorum bunun için de Türkiye nin herhangi bir şehrinde yaşayan bir bekar bey ile evlenmek istiyorum. Bekar saygılı dürüst bakımlı kendine özenen bir bey olması benim için önemli. Kibar nazik ve anlayışlı olması bekar ve kendi ayakları üstünde duran bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim yada hiç evlenmemiş bir bey arıyorum. Ciddi düşünen saygılı evlilik düşünen ve yaşı 34-39 arası olan beylerin cevaplarını bekliyorum.Türkiyeden Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Nisan 2024 27 Nisan 2024 — 02:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar