Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Samsun Ev Arkadaş İlanları - 55 Samsun, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Samsun Ev Arkadaş İlanları

Merhabalar ben Gizem Samsun ev arkadaş ilanları arıyorum. Samsun da tıp öğrencisiyim. İlk senem.Yaşım 20. Ve henüz güvene bildiğim ve yakın olduğum pek arkadaşım olamadı. Biraz seçici bir insanım ve herkesle kolay kolay arkadaş olamıyorum.

Samsun’da yaşayan ya da ayrı evde çalışan benim gibi ev arkadaşı arayan bayan arkadaşların mesajlarını bekleyeceğim. Ev rahat ve geniş güzel bir ev bir öğrenci için fazla hatta doğruyu söylemek gerekirse. Ama en kötü evlerin kiraları pahalıydı. Ve ev sahibi bana çok uygun bir fiyata bu geniş evi verdi.Aslına kiramı vs diğer masrafların üstünden kolaylıkla üstünden gelemiyorum. Ama yalnızlık evde yalnız olmak zor. Bu nedenle ben de kendime ev arkadaşı aramaya karar verdim.Bunu da okuldan değil de İnternet üzerinde aramaya bu şekilde karar verdim. Dürüst, güvenilir, bakımlı, titiz dağınık değilimdir.Samsun ev arkadaş ilanları bakıp benim gibi ev arkadaşı arayan bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, güvenilir, titiz ve dağınık olmamasını isterim. Evime yabancı kimse gelemez bu konuda katıyımdır. Kız arkadaşlarım bile olsa kimse eve gelmemiştir. Genellikle dışarıda buluşup okuldan sonra dışarıda buluşup vakit geçiririm eve kimseyi çağırmam. Çünkü öyle bir alışkanlığım yok ailem nasıl yetiştirdiyse o şekilde davranıyorum galiba. Güzel bir arkadaşlık yapabileceğim düzgün dürüst bir bayan arkadaş arıyorum. Samsun’da çalışan yada benim gibi okuyan olması olabilir. Çalışıp da ev arkadaşı arayan bayanlar da olduğu için böyle yazıyorum. Birlikte anlaşıp yaşayabileceğimiz arkadaş olursa çok iyi olur.

Benim gibi bu şekilde Samsun ev arkadaş ilanları bakıp arayan tüm dürüst bayanların mesajlarını beklerim. Dediğim gibi sadece evde daha fazla yalnız olmak istemediğimden bu kararı verdim. Pek de arkadaş çevrem olmadığından en azından güvenebileceğim kişi olmadığından burada sosyal ortamda bu ilanı açma isteğim oldu. Ve genel olarak çok baktım ve herkes artık İnternet aracılığıyla arkadaşlık ev arkadaşı ilanları çok olduğundan belki bende bir tane bulurum diye ev arkadaş ilanı açtım. Lütfen başka amaçlar için yazmayın. Sadece ev arkadaşı arayan kişilerin bayanların yazmasını cevap vermesini istiyorum. İyi günler…Samsun Ev Arkadaş İlanları - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 30 Haziran 2024 30 Haziran 2024 — 07:51
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Ev arkadaşı olabiliriz sigara kullanmayan alkol kullanmıyorum memurum.

  2. Merhaba bende üniversite için samsuna gelicem kendime bir arkadas arıyorum ama ailem beraber kalıcağım kişiyle ilk tanısmak istiyor o yüzden nerde yaşıyorsunuz acaba.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar