Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Belçika Arkadaşlık İlanları - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Belçika Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben Belçika da yaşayan bir bayanım. Buraya geleli 8 sene oldu. Ve aslında burada bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir çocuğum var. Ve benimle birlikte yaşıyor. Benim ilan açma sebebim ise aslında Belçika arkadaşlık ilanları bakıyordum nette ama haliyle bir sürü site var.

Ve bazı siteler sadece eğlencesine vakit geçirmek için olduğundan dolayı bu arkadaşlık sitesi benim için daha uygun bir yer gibi geldi. Ve buraya ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 38 bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Ben de tıpkı sizin gibi kendime bir aile kurmak yuva kurmak istiyorum. Bunun için de bu ilanı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Ben evine ailesine düşkün bu şekilde mutlu olan bir bayanım. Ve bunun için Belçika arkadaşlık ilanları şeklinde ilan açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 41 bekar bir bayanım. Belçika da yaşıyorum. Türkiye’ye yaz tatillerin de geliyorum. Benim bu ilandan bekledim aklında evlilik düşüncesi olan veya tekrar evlenmeyi düşünen ve Belçika da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bey bulmak ve onunla arkadaşlık kurup tanıştıktan sonra ciddi düşünmek isterim bu şekilde bir düşüncem var. Bu düşünceyle bu ilanı açmak istedim.Çalışan ve kendi ayakları üstünde duran bir bayanım.

Benim gibi tekrar yuva kurmak isteyen tekrar evlilik düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşı 41-48 arası olan bekar dürüst, saygılı, samimi, nazik, kibar ve anlayışlı bir bey arıyorum. Evlendikten sonra da Belçika da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü buraya alıştım ve bir düzen kurdum işim her şeyim burada ve Türkiye de yaşamayı düşünmüyorum. Bunun için Belçika da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bey olursa çok iyi olur. Aklında evlilik düşüncesi olan evlenmeyi düşünen tekrar bir yuva kurmayı düşünen beylerin yazmasını isterim.Belçika Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 5 Mart 2024 5 Mart 2024 — 05:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar