Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Trabzon - 61 Trabzon, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Trabzon

Merhabalar ben Trabzon da yaşayan bekar yalnız yaşayan bir beyim. 34 yaşında bekarım. Aslında tam olarak yalnız yaşıyorum da denmez. Aile apartmanın da ailem ile altlı üstlü oturuyoruz. Aslında daha önce de arkadaş sitesi Trabzon ile ilgili olan arkadaşlık sitelerine baktım.Ancak bana uygun gelmedi biraz da boşa harcayacak zamanım yoktu.

Bu nedenden dolayı da arkadaş sitesi Trabzon bakar iken nette bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açıp bırakmak istedim. Daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü hem kendimi maddi ve manevi yönden hazır hissetmedim. Hemde evleneceğim doğru bayan çıkmadı karşıma bu nedenden dolayı da buraya ilan açıp bırakmak ve şansımı denemek istedim. Aslında maddi yönden bir sıkıntımız yok. Ancak ben kendimi maddi olarak düzenli bir işim ve gelirim olmadan evlenmek istemedim. Çünkü bana göre bir erkek evine ailesine bakacağına kendini tam olarak hazır hissetmeden evlenmemeli. Çünkü sonradan bazı sorunlar çıkabiliyor ve anlaşmazlıklar yaşanabiliyor. Bende bunu istemediğimden dolayı evlenmek istemedim. Ve bir kaç senedir düzenli bir işim ve maddi olarak kendimi sağlama aldıktan sonra ve kendime ait dükkanımı açtıktan sonra evlilik kararı alacağım hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bir beyim. Aileme düşkün ve ailem ile vakit geçirmesini seven bir beyim.

Benim istediğim bayan arkadaş öncelikle Trabzon da yaşamak istemesi benim için önemlidir. Yaşı 27-34 arası olabilir. Ailesine evine düşkün ailesi ve eviyle vakit geçirmesini seven ve eşi ile olmak isteyen bir aile kurmak isteyen dürüst, saygılı, samimi bir bayan arıyorum. Umarım arkadaş sitesi Trabzon ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Trabzon - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Şubat 2024 15 Şubat 2024 — 06:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar