Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Trabzon Arkadaşlık İlanları - 61 Trabzon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Trabzon Arkadaşlık İlanları

Merhabalar ben Trabzon da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var. Onunlar birlikte yaşıyorum. Aslında daha önce de Trabzon arkadaşlık ilanları baktım ancak pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım ve bu yüzden de kendime uygun bir arkadaşlık sitesi aramaya karar verdim.

Ancak bulduğum bu arkadaşlık sitesine o zaman Trabzon arkadaşlık ilanları açabileceğimi düşünerek bu ilanı açmak istedim. Aslında sizin de bildiğiniz gibi bir sürü arkadaşlık siteleri var ancak hepsi faklı birbirinden kimisi ücretli kimisi online katılmak zorundasın ve gibisi sadece sohbet için o yüzden bir sürü arkadaşlık sitesi var. Ve benim için bana göre uygun bir site bulmak biraz zor oldu. Bunun için de kendime uygun bir arkadaşlık sitesi aramaya başladım. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak istedim. Yaşım 34 bekar çalışan bekar kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Tekrar evlilik düşüncesinde olduğum için bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Bu yüzden benim gibi düşünen evlilik aile kurmak isteyen bir bey arıyorum. Bunun için de ben de bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim daha çok evine ailesine düşkün ve bu şekilde vakit geçirmesini seven bir bayanım.

Benim gibi düşünen eviyle ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bey arıyorum. Ciddi amaçla evlilik düşünen ve evlenmeyi düşünen ve bu amaçla evlilik düşünen ve tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Dürüst, evine ailesine düşkün, kibar, nazik, anlayışlı bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok.Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bey olması benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin Trabzon arkadaşlık ilanları cevap vermelerini bekliyorum.Trabzon Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Şubat 2024 26 Şubat 2024 — 13:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar